Усмихнато и дяволито, Юнското мъниче учи се да тича!

  • 10 660
  • 283
# 255
http://istini.baxlash.org/ 
Това ми го изпрати моята кума, та нали сте ми приятелки да ви го покажа! Heart Eyes
Виж целия пост
# 256
Мамита вчера забравих да ви покажа с какво ме разсмя мъжлето ми - много се забавлявах  Blush Crazy Whistling:

МЪЖКИЯТ ЧЛЕН иска повишение на заплатата по следните причини:
- винаги работи съсредоточено и под напрежение
- умее дълбоко да потъва в работата
- може да работи във всички направления
- няма вентилация или климатик на работното си място
- работи в условията на повишена влажност
- работи при високи температури
- работи през почивните дни и празници
- може да работи по всяко време на денонощието
- подложен е на риск от професионални заболявания

Повишението на заплатата на МЪЖКИЯ ЧЛЕН е отказано по следните причини:
- не може да работи 8 часа на ден
- не винаги се подчинява на искането да започне да работи
- след кратък работен период заспива
- не може да остане предан на едно работно място
- много рано излиза в пенсия
- работи само при постоянно подбутване
- постоянно оставя работното си място мръсно
- понякога бяга от работа преди края на работното време
Виж целия пост
# 257
Сиси, Хамелионче, ще ме уморите от смях! Joy hahaha Joy
Виж целия пост
# 258
Съкровищнице - срам ме е да го пусна тук ама много се смях - признавам си без бой  Blush
Виж целия пост
# 259
Ето малко снимчици!
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?AlbumId=29081&UserId=10567
Виж целия пост
# 260
Честит 1-ви юни на всички!   bigdance2
Честит рожден ден и на всички рожденици! Да са здрави и да носят само радост на мама и тати!  Gift newsm67
Виж целия пост
# 261
Сиси, няма достъп до албума Thinking
Виж целия пост
# 262
Вече има Маги, голяма съм патка забравила съм да махна паролата ама ша ма извините Crazy
Виж целия пост
# 263
Здрастиии  Hug,
Лорка толкова се измори от празника, че сега заспа сладко-сладко, много щуря, забавлява се, а и доста подаръци получи  Grinning .
Хриси, Габи страхотна изненада ви е направила, голяма сладуранка е, сигурно после много сте я нагушкали  Heart Eyes
Теди, което си е така, така си е...  Joy
Сиси, крият се снимките нещо  Confused
.....а, добре, извинена си, отивам да гледам....  Hug


Виж целия пост
# 264
ЧРД на Марк и Марти! Да порадснете силни и здрави hbday


Честит първи юни на всички деца!

 Аз лично си го празнувам все още и може би ще е така докато съвсем остарея, само че сега вече го споделям с мойте съкровища.
 Днес Жоро и Стефи се сдобиха с обувчици и няколко топки. Едната е много интересна, понеже има дрънкалки с различни формички, които се пъхат в съответните дупки по топката. Ритахме мач в градинката, люляхме се на люлките, въобще като на празник. Сега героите са уморени и спят от един час насам.

Мона, нямам думи! Страхотни снимки!

Виж целия пост
# 265
Разгледах снимките на Роси, мъничка и нежна принцеска  Hug .Сиси, като брюнетка ме кефиш повече  Grinning !Много сте сладки.
Лилу-то , Тони го няма, ако си сама да ти звънна а?
Целувки на моите приятели Heart Eyes !
И да кажа къде ще летуваме, днес потвърдихме резервацията, ей тук ще сме
http://alpina.zaednobg.com/gallery.html
дано да ни хареса и най-вече на Лоричка .
Виж целия пост
# 266
Сети благодаря за комплиментите, аз също се харесвам повече тъмна и даже се боядисах вече и днес се постригах но като щракна някоя снимка ще ви покажа.
Виж целия пост
# 267
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ДЕЧИЦА!

ЧЕСТИТ И НА ВСИЧКИ , КОИТО ВСЕ ОЩЕ СЕ ЧУВСТВАТ ТАКИВА!

ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА МАРТИ И НА МАРК!
Виж целия пост
# 268
Хамелеонче, голям смях Joy
mimes, поканите аз сама ги направих, е ако трябва да съм честна татито ги дооформи със снимки.Станаха хубави според мен Embarassed
Сиси, много сте хубави и двете.И на мен тъмна ми харесваш повече Grinning
Сети, честито за почивката.Изглежда страхотно. Laughing
Виж целия пост
# 269
Здравейте мами!
Днес Симона става на 1 годинка! Да почерпя по случая! Grinning  cook  party023 newsm38 newsm59 cook cook  food010  food002
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия