Лидл 114 - Априлска тема

  • 146 710
  • 1 184
# 525
Благодаря много!
Виж целия пост
# 526
Някой има ли масичката за тераса, която е от понеделник? Пускали ли са я преди? Стабилна и удобна ли е?

Миналата пролет пак по това време някъде я пускаха. Много съм доволна, имам бялата, не сме я прибирали откакто е купена, само я сгъваме. Балконът е на висок етаж, чист запад, слънце я грее, дъжд и сняг я валят, няма видима промяна.
До трима души закусваме и вечеряме на нея (е, без много съдове), става и лаптопа да си отворя, детето да си пише домашни, коша с прането да си оставя.
Виж целия пост
# 527
Тази разновидност на Кимбо е слабичка, пък и не струва промоцията - в К. беше пет лева за два пакета. Тъмносиньото ми харесва много, та се подлъгах с това светлото.
Виж целия пост
# 528
Те всички са с тигров език. 39 номер са ми точни, все пак с чорап ги нося. Моите са от Лидл в Манастирски ливади. Обиколих магазина, докато ги намеря. След вчерашното голямо ходене около 2-3 км са още здрави. Малко ми беше топло с тях. Удобни са, нормално леки/тежки. Е, не са леки като кецовете

А имаше ли черни там, че аз бели имам Simple Smile?

Черни имаше само от тези с ластик. По-нагоре има снимка
Виж целия пост
# 529
Някой има ли масичката за тераса, която е от понеделник? Пускали ли са я преди? Стабилна и удобна ли е?

Миналата пролет пак по това време някъде я пускаха. Много съм доволна, имам бялата, не сме я прибирали откакто е купена, само я сгъваме. Балконът е на висок етаж, чист запад, слънце я грее, дъжд и сняг я валят, няма видима промяна.
До трима души закусваме и вечеряме на нея (е, без много съдове), става и лаптопа да си отворя, детето да си пише домашни, коша с прането да си оставя.
[/quote

Много благодаря! Ще ходя да я взема утре!
Виж целия пост
# 530
Имам и от тениските, и от късите панталонки.
Да, тениските са къси , аз си взех М, при положение, че другите ми дрехи от Лидл са S . Нося ги в къщи, на море като ходихме, харесват ми. Късите панталонки наистина са по-плътно трико, удобни са.  Peace
Аз се чудя на спортните обувки, тези пъстрите, че искам нещо такова, когато разхождам кучето или ходя на село.
А за масата за балкон много съжалявам, че е само за кръгли парапети. Sad
Виж целия пост
# 531
В Люлин вчера имаше от всички цветове маратонки ЕСТЕСТВЕНА КОЖА са на цена 25 лв.и коментираха,че са качествени!


Ето всички модели,има и без тигрова шарка!
Виж целия пост
# 532
Отдах за кецове но имаше само 39 и 41 номер 😕
Бялото брашно хубаво ли е?
Виж целия пост
# 533
Аз кафето Кимбо не го харесвам много.Уж ароматно,но сякаш ми е по силно от Нова Бразилия.
Виж целия пост
# 534
Аз го харесвам много, но обичам силно кафе.
Виж целия пост
# 535
Отдах за кецове но имаше само 39 и 41 номер 😕
Бялото брашно хубаво ли е?
Тип 650 ми харесва, тип 500 не съм купувала. Peace
Виж целия пост
# 536
Тази разновидност на Кимбо е слабичка, пък и не струва промоцията - в К. беше пет лева за два пакета. Тъмносиньото ми харесва много, та се подлъгах с това светлото.
И аз го взех от Кауфландската промоция, беше 6.40-50лв, почти същата цена, с няколко стотинки разлика.
Виж целия пост
# 537
Взех си фолио...с оранжев надпис е огледалното. Със син-прозрачното, лееко зеленее то.
Виж целия пост
# 538
И брашното тип 500 е хубаво. Страхотни козунаци станаха от него за великден.
Виж целия пост
# 539
Една приятелка много ми хвала бобът в Лидъл. Мисля, че каза, че е на Родна стряха. Ще го пробвам задължително.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия