Лидл 114 - Априлска тема

  • 146 696
  • 1 184
# 690
Скрит текст:

Ей ги цървулите Joy

Много са симпатични,Тете.

Някой да ли е загледал слънчевите очила- да знам да ли да се отбивам в Лидл.
Виж целия пост
# 691
Да, само ми се виждат твърде заострени отпред. И твърди.
Но аз имам лош спомен от подобни гуменки - какви рани ми направиха отзад на ахилеса, не е истина. Цял месец се възстановявах. Високо им беше отзад бордчето откъм петата....та от тогава съм подозрителна и недобре настроена към такъв тип обувки....
Виж целия пост
# 692
Teta, може ли да измериш колана на късите гащи?
Виж целия пост
# 693
Скрит текст:

Ей ги цървулите Joy

Много са симпатични,Тете.

Някой да ли е загледал слънчевите очила- да знам да ли да се отбивам в Лидл.

Синът ми точно с такива ходи на градина, но ги взех от HM за 3 лева.  Laughing
 Очилата са супер. Мъжът ми цяла година носи ето този модел.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 694
Teta, може ли да измериш колана на късите гащи?

37.5...мерено по права линия .

Очилата забравих да погледна....
Виж целия пост
# 695
Да сте виждали случайно в някой от магазините в София останал сешоар? Моят изгоря сега, пък помня, че ги хвалехте лидълските Simple Smile
Има в магазина на Сливница.
Виж целия пост
# 696
Някой с отзиви за колелата за баланс,как са като качество?
Виж целия пост
# 697
Много джиджен бил станал магазина ни след ремонта - като в Гърция каза дъщерята. Нови рафтове, нямало кошове за дрехите, а дървени стелажи и всичко на ново място подредено.
Не харесала изобщо спортните обувки - селски били. Та само панталонки си взела и на майка си поредните балеринки. 😆
Виж целия пост
# 698
Че спретнати са ,какво им има Simple Smile

И аз мисля, че са симпатични Simple Smile
Виж целия пост
# 699
Хубави са платненките, дано и да са удобни!
Виж целия пост
# 700
Скрит текст:

Ей ги цървулите Joy

Много са симпатични,Тете.

Някой да ли е загледал слънчевите очила- да знам да ли да се отбивам в Лидл.

Синът ми точно с такива ходи на градина, но ги взех от HM за 3 лева.  Laughing
 Очилата са супер. Мъжът ми цяла година носи ето този модел.
Скрит текст:

И аз тези си взех. Пробвах ги и са много добре на слънце.
Виж целия пост
# 701
Някой пробва ли дамските гуменки на цветя? Само заради тях не ми се разкарва , нужен ми е стимул с УАУ Smiley
Виж целия пост
# 702
Защо не казвате, има Милде! Май цяла седмица не е имало Милде на промоцийка.... Joy
Виж целия пост
# 703
Някой търсеше белите обувки от ест.кожа,след ремонта в Люлин има един чифт 39 и един-41,един чифт в черно с ластик-41 номер!Тези на цена 25 лв.
Виж целия пост
# 704
Защо не казвате, има Милде! Май цяла седмица не е имало Милде на промоцийка.... Joy
Хм.. смених я с една испанска и съм повече от доволна, също беше на прИмоция, много по-добра е, една леко жълтеникава и много по- плътна и мекичка. СВА. Цена  8 лв - 12 бр ако не се лъжа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия