Лидл 114 - Априлска тема

  • 146 690
  • 1 184
# 780
Да сте виждали акумулаторни ножици за трева и храсти някъде? На националния телефон казаха, че няма никъде.
В метро.
На такива цени ли? Опция за връщане там има ли? Мерси!
Виж целия пост
# 781
Lidl се опитват да ни зарибят яко. Подаряват кутии с шоколадови бонбони, преди малко минаха момичета с кошници из блока. Joy
Виж целия пост
# 782
Да сте виждали акумулаторни ножици за трева и храсти някъде? На националния телефон казаха, че няма никъде.
В метро.
На такива цени ли? Опция за връщане там има ли? Мерси!
Нямам идея. Само мернах...
Виж целия пост
# 783
Много яко са ни направили магазина след ремонта, но всичко е разместено. Лудо обикаляне докато намериш търсеното. Сладоледите са на витрини на стената, има нови на клечка в кутии по 6.
Виж целия пост
# 784
Сдобих се с грил. Чууууудничък!
Виж целия пост
# 785
Хохо, как се развесели с тази ТХ Joy Аз купувам от тази с овцата, защото съм оФца
Каква е цената  на т.х. с овцата и колко броя са в опаковка?
Виж целия пост
# 786
От години ползваме Милде. Ок е. Не съм имала “женски” проблеми. Ако нещата са ти ок, не би трябвало и да се получават от хартията.
Омекотител не ползвам. Ползвам препарат за дезинфекция по време на пране, защото дрехите пера на 40 градуса.
Брей каква дискусия за една хартия. Аз си викам пуснали са нещо без пари. Grin
кой е препарата за дезинфекция, и от други места съм чувала, но все забравям да питам? Simple Smile)))

Ето го. Има го в Била. И магазини за паралелен внос.

https://apteka.framar.bg/30030082/%D0%B8%D0%BC%D0%BF%D1%80%D0%B5 … 250-%D0%BC%D0%BB-

И в кауфланд го има ,но на мен ми е скъп ,ползвам един от зоя.бг
Виж целия пост
# 787
Хохо, как се развесели с тази ТХ Joy Аз купувам от тази с овцата, защото съм оФца
Каква е цената  на т.х. с овцата и колко броя са в опаковка?
12бр е 6.50
4бр не знам по колко е
Виж целия пост
# 788
Другата седмица в Кауфланд емека ще е изгодна, ако не сте заредили вече Милде за няколко години напред.
Виж целия пост
# 789
Кафето пробвах,но не ми хареса.Май Нова Бразилия най си го харесвам аз.
Виж целия пост
# 790
Нито т.х., нито прах за пране, нито кафе НВ....нито друго зареждам за година напред. Няма нужда. Промоциите се въртят през няколко седмици. Ето тъкмо ми привършва кафето и в К пак ще има промоция. Праховете пък и да искам, на редовна ценя няма как да купя....та те са постоянно намалени някъде.
Виж целия пост
# 791
Хохо, как се развесели с тази ТХ Joy Аз купувам от тази с овцата, защото съм оФца
Каква е цената  на т.х. с овцата и колко броя са в опаковка?
12бр е 6.50
4бр не знам по колко е
Мисля, че бяха 2,67 (хем гледах в петък и не знам дали запомних правилно newsm78 ).  Peace
Виж целия пост
# 792
Над 2 лв със сигурност е четворката.  Винаги големи пакети излизат по-изгодно. Но май рядко точно нея я пускат на промоция....
Като ще е Ретро др.седмица....що не пуснаха от соц. Т.х....да си я припомним Joy
Виж целия пост
# 793
В Лидл могат ли да се намерят еклери или замразени такива?  newsm78
Виж целия пост
# 794
аз не съм срещала , но пускат едни профитероли май бяха , които май май са си чисти еклерчета Simple Smile)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия