Лидл 114 - Априлска тема

  • 146 701
  • 1 184
# 615
Такова нещо пускано ли е при нас, че от много време търся?

https://www.lidl.de/de/florabest-klemmmarkise-300-x-150-cm-anthrazit/p272241
Виж целия пост
# 616
Сякаш не.
Виж целия пост
# 617
Момичета, не видяхте ли някъде, едни бели кецове - 38 номер за мен? Никъде ли не ме чакат? ... моите  Sad
Днес, момиченцето ми заслужи награда и реших да я зарадвам. Взех и тротинетка от намаленията - страхотна е! Заслужава си, дори и пълната цена. Препоръчвам. Peace (Както се казва, ще я отгладувам с кеф.)


Вчера имаше в Манастирски ливади, но с тигровия език.
Виж целия пост
# 618
Благодаря за информацията за бебешките дрешки,дано да успея сутринта да отида.
Виж целия пост
# 619
Благодаря за информацията за бебешките дрешки,дано да успея сутринта да отида.
Къде видяхте информацията за бебешките дрешки?
В намаленията в магазина в Манастирски ливади все още има от предишните бебешки дрешки с дълъг ръкав, панталончета от органичен памук.
Виж целия пост
# 620
Здравейте,
развали ми се уред закупен от лидл ( миксер ) - в магазина от който съм го купила ли трябва да го занеса или може във всеки магазин на лидл?
Виж целия пост
# 621
Здравейте,
развали ми се уред закупен от лидл ( миксер ) - в магазина от който съм го купила ли трябва да го занеса или може във всеки магазин на лидл?

Може във всеки!
Виж целия пост
# 622
Някой с отзиви за градински инструменти, а по-конкретно за тези:
Скрит текст:
Не знам, дали са ги пускали преди, трябват ми сега. Купих от друго място подобна лопатка и култиватор, метални, на същата цена, но за брой. Култиваторът му падна дръжката, а лопатката се изкриви почти веднага, та само се прецаках. То и аз съм пишман градинар, ама... Ако наистина са издръжливи, да отида да ги купя, хем и мотика да си взема.
Виж целия пост
# 623
Огледай ги на място.Аз имам няколко от ЛИДЛ и не са мръднали.Баба ми си работи с тях в градината Grinning
Виж целия пост
# 624
Читави са лидълските. Пускали са и преди...често даже.
Виж целия пост
# 625
И аз имам градински инструменти от Лидл - мотика и лопатка, но не изглеждат по същия начин. Иначе са читави.
Виж целия пост
# 626
 На тези пише, че са от пластмаса. Дали и предишните са били такива.
Виж целия пост
# 627
Моите са метални.Ако пластмасата е здрава и плътна,ще са качествени.За всеки случай инструментите от Лидл си ги бива,а и за тази цена..Simple Smile
Виж целия пост
# 628
Благодаря момичета Simple Smile Надявам се до петък да успея да се смъкна до Лидъл, че ми е малко далече идва, и да ги има в наличност. Ще ги огледам на мястото, и ако пластмасата е здрава, ще ги взема.
Виж целия пост
# 629
Аз имам спомен за метални. С пластмасова мотика как се копае ? Ама то и размерът й такъв - не е за същинско, яко кОпане Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия