Лидл 114 - Априлска тема

  • 146 693
  • 1 184
# 855
Малко да ви отклоня от парфюмите и да попитам за тези бонбони дали са хубави  newsm78



Аз малко след дъжд качулка мойта работа,но все пак да попитам  Grinning
Благодаря
Виж целия пост
# 856
Малко да ви отклоня от парфюмите и да попитам за тези бонбони дали са хубави  newsm78



Аз малко след дъжд качулка мойта работа,но все пак да попитам  Grinning
Благодаря
За мен лично нищо особено. Морското дъно или там каквото беше са в пъти по-добри.
Виж целия пост
# 857
+1 Тези ми идват прекалено захарни. Морските бонбони ми харесват много повече.
Въпрос по темата за възглавниците. Какви размери калъфки слагате на тези нестандартни възглавници (примерно 50х33) ?
Виж целия пост
# 858
Много ги харесвам. Но то при мен шоколада е най- вкусното нещо на планетата. Sunglasses
Виж целия пост
# 859
На мен пък тези много ми харесват, вкусни, разнообразни и ефектни
Виж целия пост
# 860
Много ги харесвам. Но то при мен шоколада е най- вкусното нещо на планетата. Sunglasses
Абсолютно 😀 и колкото по-нетрадиционен е вкуса, толкова по-добре. И аз много ги харесвам и точно за тях съм тръгнала в момента, че ми трябват за подарък.
А има ли сок от рода на Пфанер?
Виж целия пост
# 861
Туристическите сандали хубави ли са
Виж целия пост
# 862
Благодаря ви  Hug
След първите отговори се притесних,сега съм по-спокойна,че и  две кутии награбих   Mr. Green
Виж целия пост
# 863
Да бонбоните и аз ги харесах, разнообразни са
Виж целия пост
# 864
Хихи и аз преди 3 месеца купих от тези бонбони и питах тук. Ама забравих да споделя мнение. Не са лоши, но не са и "уау".
Виж целия пост
# 865
Туристическите сандали хубави ли са
Ако са тези с по една каишка(мъжките са в черно),нищо туристическо не виждам в тях...мин.лято взех на ММ и на голямото"дете",носиха ги,но не им станаха "любими"
Виж целия пост
# 866
Туристическите сандали хубави ли са
Ако са тези с по една каишка(мъжките са в черно),нищо туристическо не виждам в тях...мин.лято взех на ММ и на голямото"дете",носиха ги,но не им станаха "любими"
И според мен не струват.По миналото лято взех и на второто обуване се извади каишката от подметката, върнах ги.Миналото лято взех черни, нищо особено.Бързо се смачкаха и подметката се деформира .Повече от Лидл сандали не взимам.
За бонбоните и за мен не са нищо особено.Репликата не мерси повече ми допадат и морско дъно.
Виж целия пост
# 867
Преди час бях в лидл и заради днешните ви писания за парфюми, се напръсках с тестерите по двете ръце. Пробвах един от 10 лв и два от 5 или 6 лева. Е, тоя от 10 мирише жестоко и е много траен. Имена не помня
Виж целия пост
# 868
Какво ще има другата седмица ?
Виж целия пост
# 869
Аз отидох за гащи. Не съм бременна, но тези гащи са ми любими. Бяхте ми оставили два комплекта Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия