Ужасни, смешни срещи

  • 308 096
  • 1 575
# 390
   Този истински мъж Телец ме подсети за един подобен в елмаз.
Бях написала, че имам едно дете и предпочитам мъж с едно дете, като не желая повече собствени.
  И ми пише един пак истински мъж Телец. Защо не съм искала повече деца, защо пък Той трябвало да има.
Обясних му кротко позицията си. Както и да е.
  Дете нямал, но имал голяма къща за чистене и самотна майка, която имала нужда от грижи и компания.
Предложих му да си наеме домашна помощница.
Неговата реплика: "А ТИ какво ще правиш по цял ден? Ще си чистиш ноктите, като бившата, която избяга?!"  Joy
Виж целия пост
# 391
Не знам,мен човекът ме впечатли и не мисля,че са измислици.
А и така да е,негов си проблем.Поне добре го е измислил Simple Smile
Абстрактна личност е,допадат ми такива...
Виж целия пост
# 392
По - скоро ги изрежда 101 неща да може за всяка, на която го прати да има по нещо.
Да, на принципа на хороскопа. Joy
Виж целия пост
# 393
  Този истински мъж Телец ме подсети за един подобен в елмаз.
Бях написала, че имам едно дете и предпочитам мъж с едно дете, като не желая повече собствени.
  И ми пише един пак истински мъж Телец. Защо не съм искала повече деца, защо пък Той трябвало да има.
Обясних му кротко позицията си. Както и да е.
  Дете нямал, но имал голяма къща за чистене и самотна майка, която имала нужда от грижи и компания.
Предложих му да си наеме домашна помощница.
Неговата реплика: "А ТИ какво ще правиш по цял ден? Ще си чистиш ноктите, като бившата, която избяга?!"  Joy
О бове Господи...прибери си вересиите.Типичен Беге Мачо - жената мястото й е да седи вкъщи,да чисти и готви и да обгрижва него и да слуша Мама..
Виж целия пост
# 394
Ти представяш ли си да му се върже някоя мома на този, да седи и прави компания на маминка. Grinning Въобще той в плановете за намиране на жена,  си дудне веднага за рахата на маминка. Настръхвам от такива.
Бих го попитала този , щом къщата му е голяма, дали има висок етаж, че поне да се метна по някое време от високото...   Stuck Out Tongue Winking Eye ще е за предпочитане в някой момент
Виж целия пост
# 395
Май познатите ми Телци са все такива. Със самочувствие до небето, с маминка и дом, в който да седи жена и да мие и готви в очакване на божественото му благоговение. И с куп претенции и комплекси.
Виж целия пост
# 396
Не знам,мен човекът ме впечатли и не мисля,че са измислици.
А и така да е,негов си проблем.Поне добре го е измислил Simple Smile
Абстрактна личност е,допадат ми такива...

Това си е копи-пейст отвсякъде, а и дори така си има малко грешки. Тия с тези представяния не са много наред под косата, гаранция.
Виж целия пост
# 397
Да се включа и аз с монолог от фейсбук,един беше писал на една приятелка,която не му отговори,но разговора беше много забавен.Той протече така:
-Здравей красавице.
-Здравей.
-Здравей.
-Ммого си красива.
-Здрасти.(поне още 10-тина пъти на долу същото)
-Защо не ми пишеш.
-Ехооо,там ли си.
-Ама,като не ти пиша,значи не искам да си пишем,много си нахална.
Въргалях се от смях като четох този монолог.
Виж целия пост
# 398
Но ето, че така остана незабравим Laughing.
Свестните, скромни момчета, с които съм си писала (не вярвам във връзките от разстояние) отдавна са забравени.
  Но този Телец свети, като звездите на профилната му снимка, добавени с фотошоп за фон на божественото му изражение Innocent.
Виж целия пост
# 399
Аз съм си настроила така месинджъра на фб, че хора, които не са ми в приятелите не могат да ми пишат. Дразнят ме много такива и не искам по никакъв начин да им чета глупостите.
По едно време и тук се беше натресъл един такъв образ, пращаше лс наред, накрая изпростя и май го баннаха 😂
Виж целия пост
# 400
Да се включа и аз с монолог от фейсбук,един беше писал на една приятелка,която не му отговори,но разговора беше много забавен.Той протече така:
-Здравей красавице.
-Здравей.
-Здравей.
-Ммого си красива.
-Здрасти.(поне още 10-тина пъти на долу същото)
-Защо не ми пишеш.
-Ехооо,там ли си.
-Ама,като не ти пиша,значи не искам да си пишем,много си нахална.
Въргалях се от смях като четох този монолог.
Това да не е "моят" Евгени Simple Smile)) Все едно него чета. Ама едно към едно само без последната реплика. Satisfied
Виж целия пост
# 401
Като става дума за фб, веднъж на 6-8 месеца, се намира непознат, който под прикритието на поздрав за някой празник - я национален, я християнски- да се опитва да завържи разговор с мен. Вече ги оставям без отговор, но първият път когато стана този номер, беше за Великден, аз попитах дали се познаваме, защото сметнах, че наистина го познавам (профилът му отговаряше на реален мой познат). Той обаче вместо нормален отговор от типа - не, но ми се иска да се запознаем или нещо от този род, ми отговори с куп обиди. ЛС беше нещо такова: "За коя се имаш, щом мислиш че се познаваш с целият свят? (?!) Ти си една глупачка, която не разбира от християнски поздрав. Затова всички мъже са пропаднали, заради тъпачки като теб. " - последното изречение е абсолютно точно цитирано, защото му отговорих - " Не всички мъже са пропаднали, само ти си пропаднал" и го блокирах.
Сега фб профила ми няма реална снимка. Само така ме оставят на мира.
Виж целия пост
# 402
Този с цялата презентация: "Защо да избереш мен?" е хипоманиен, моля ви се...нестандартен е бил в първи клас:laughing:
Виж целия пост
# 403
А на мен ми писа някакъв пакистанец по WhatsApp. Thinking Не му отговорих и няма как да го питам лично, но ми е интересно как се е докопал до номер?! На случаен принцип ли пробват какви да е номера или как?
Виж целия пост
# 404
А на мен ми писа някакъв пакистанец по WhatsApp. Thinking Не му отговорих и няма как да го питам лично, но ми е интересно как се е докопал до номер?! На случаен принцип ли пробват какви да е номера или как?
На мен подобно нещо ми се случи във вайбър. И започна да звъни и по телефона. Нямам идея как и защо номерът ми е видим и всеки може да ми звъни очевидно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия