Ужасни, смешни срещи

  • 308 100
  • 1 575
# 990
Не знам дали са смешни или ужасни, но ще споделя 2 срещи след запознанство в сайт за запознанства.
1. Сядаме на кафе с въпросния, първото, което не ми хареса е, че ме излъга, че е 180 см, а аз още като застанах до него бях по-висока с 2, 3 см, уточнявам, че аз съм 175 см. Както и да е, поръчаме си и се започва едно лудо звънене по телефона да си поръчва ракия, пък от къде да я вземе, пък кога ще я плати, пък колко литра и т.н. това беше през 50% от въпросната среща, изтраях около час и казах, че ще ставам рано за работа и си тръгнах.
2. Този път бях подранила с около 40 мин, бяхме се разбрали, че ще пием бира, та сядам аз поръчвам си, чакам, поръчах си втора, но не я бях отворила, идва въпросния сяда и не си поръчва нищо. Аз му казах, че съм си платила сметката, при което ми взе втората бира и каза, че ако искам още той щял да плати Anguished . Стана ми ясна на мен работата, поразпитах го, на 33 г живее с техните, уточни, че взима заплата след 3 дена и можело тогава да ме почерпи. Искам да уточня, че не съм меркантилна кифла, но ми направи лошо впечатление, първо според мен като нямаш пари в момента не кани на среща, можеше и след въпросните 3 дена, а не да ми изпиваш бирата и да не си поръчаш нищо... Имала съм връзка с подобен индивид вечно нямащ пари, та пари и за кафе му давах и не се хващам повече на това хоро. Леко подразнена или отчаяна не съм много сигурна как точно се почувствах, но ми се прииска да го разкарам. На майтап му викам искаш ли да правим секс, при което взе да ми обяснява, че у тях сега не може, имал 25 лв, ако аз доплатя може да идем на хотел, при което му казах, че няма да се възползвам от офертата и си тръгнах. Май ще ги спирам вече срещите...
Виж целия пост
# 991
Явно това с ракията е някакъв хит Joy
Голяма драма да нямаш пари дори за секс хотел. Joy
Виж целия пост
# 992
Абе то било много забавно по срещи. Чак яд да го хване човек, че си има мъж и изпуска сеира. Grinning
Виж целия пост
# 993
Що не го пита, като има 25 лв., толкова ли не може да плати в заведението?
Виж целия пост
# 994
Тия 25 лв са му за 3 дена, ама и аз пък несъобразителна що бързах да си плащам предварително. Grinning
Ох, то по принцип не е за подиграване, но не ми изглежда 33 годишен мъж да се държи по този начин, в смисъл не бих имала по-сериозни отношения с него след като не може да си прави сметката, при положение, че и наем не плаща. Ама и аз съм зла, та го и питах защо живее още с техните, при което ми каза, че, когато е имал връзка преди е бил на квартира, поне това е хубаво, ама сигурно, ако е имало как да намъкне и гаджето у тях би го направил с такова впечатление останах.
Виж целия пост
# 995
О, за някои хора квартирата е нищо друго освен едни пари на вятъра или в дебелата гуша на хазяина. Детската стая у дома си е топ. Толкова си могат, не са виновни...
Виж целия пост
# 996
Аз моя съм го зарязвала в кварталното заведение, май съм писала. Не му стигаха 2-5 лв., не му дадох.
Сега ме разпитва колко струват мидите. Те са осем лева, казвам му че са 10.
Искам да седнем и да му видя изумената физиономия да плати ТОлкова Много пари и да не се е наял.
Виж целия пост
# 997
Да ме извинява тоя с 25-те лева, ама на първа среща да не можеш едно питие да платиш, не знам дали е смешно или е трагично.....
Че и на 33 г...... Разбирам да е някой ученик, да чака на джобните за седмицата, ама това дРът мъж.....
Виж целия пост
# 998
Ба, дърт мъж, ама друг път. Joy Льольо не'къв...
Виж целия пост
# 999
И аз имах една среща с такъв дето нямаше  2 лв. за кафе. Живееше с майка си, уж работеше нещо, но явно ме беше излъгал. Избазиках го яко, да бе би мама да му спряла джобните и си тръгнах.
Виж целия пост
# 1 000
По, аз имам един, видяхме се на кафе, аз си взех и някакъв мъфин, платих сметката цялата, той ми даде 2х50 стотинки за неговото кафе и толкова.
Виж целия пост
# 1 001
Братовчедка ми веднъж излезе с един, който я беше поканил на кино. Срещнали се в киното, отишли за билети, а той си платил само неговия. Ами тъпо е. Никой не е за 10 лева, ама не се прави така.
Виж целия пост
# 1 002
С риск да ви възмутя, никога не съм очаквала някой да ме черпи, винаги съм настоявала да си разделим сметката (дори и на първи срещи) и не съм оставала с лошо впечатление, когато са се съгласявали.
Не коментирам 30+ годишни живеещи при майките си и без грам финансова култура, това е друга бира.
Виж целия пост
# 1 003
Добре де, цял месец чат по нощите, обещания, сърчица (преди над десет години, но има ли значение), звездите от небето сваляше...и ето накрая, срещата се осъществява. Нали казвам, платих аз. Не съм помисляла нищо, нито съм казала нещо. А кавалерът сука едни монети иЗ пръстите си, и накрая ми ги даде.
Слава богу, оттървах се, но изкарахме доста време заедно. 😬
Виж целия пост
# 1 004
За мен е знак на уважение и кавалерство мъжът да поеме сметката. Винаги поръчвам обаче това, което мога да платя сама. Предлагала съм да си платя, ей така за проба, но в голямата си част мъжете са се обиждали.

Инак бях излизала с някакъв измислен доктор, пълно куку, който вярваше в зодии. Пита ме каква зодия съм и като му казах, отвърна, че зодиакалния ми знак предполагал с времето напълняване и затова нямало да се получи между нас. Joy Но ме беше извел на една чудна пицария, наядох се като попско дете на задушница, благодарих му за вечерята и кой откъде е. Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия