Откраднат живот - ТЕМА 41 Критична точка... Кой е по-зависим от другия - сянката или нейната звезда

  • 42 568
  • 743
# 390
А при Фотева нещата са: не знаеш какво търсиш докато не го видиш. Тя си е мислела, че иска Фотев и начина му на живот докато не срещна Тасев и не разбра, че всъщност се е заблуждавала. Но хич не вярвам Фотев да махне с ръка и да им даде благословията си, ще има яка драма там.
Аз пък все си мисля, че Фотев е спасил Ина нещо. Може да е била проститутка, танцьорка, нещо свързано с улицата. Върти ми се сюжета с героинята на Елена Петрова от Стъклен дом. Намерила е при него закрила и сега няма откачане.

Не искам да залюбват Калин с Мишева. Сега, когато Мазови се обичат отново, се чудят коя друга хубава двойка да прецакат. И изобщо не ми харесва актрисата, която играе Мишева.

Не мисля! Ина един път сподели, че Фотев и бил първия и единствен мъж. Май на Наталия го каза, ако не бъркам.
Ми то не пречи да ѝ е бил първия "клиент", да я е харесал, съжалил и да я е спасил от лошия сводник.
Виж целия пост
# 391
Ето анонса за тази вечер.
https://nova.bg/accents/view/2018/04/11/212555/
Новата анестезиоложка се казва Албена Войнова. Хубаво име, харесва ми. Абе много ефектни фамилии им измислят - Огнянова, Ковачев сега и Войнова. Grinning
Виж целия пост
# 392
Luisi, Иван се играе от Христо Шопов. Тук играе синът му Наум Simple Smile
Виж целия пост
# 393
Ина ми изглежда като фея. Моето предположение е тя да е дъщеря на някой негов авер. Учила е в много добро училище. Мисля, че е добро момиче. В началото не ми харесваше, дразнеше ме, но се оправи Simple Smile
Виж целия пост
# 394
Ина ми изглежда като фея. Моето предположение е тя да е дъщеря на някой негов авер. Учила е в много добро училище. Мисля, че е добро момиче. В началото не ми харесваше, дразнеше ме, но се оправи Simple Smile

Ако е така, баща й надали би бил съгласен на такъв брак. Ама то всякакви безкруполни хора има и нищо не се знае...
Виж целия пост
# 395
Ина ми изглежда като фея. Моето предположение е тя да е дъщеря на някой негов авер. Учила е в много добро училище. Мисля, че е добро момиче. В началото не ми харесваше, дразнеше ме, но се оправи Simple Smile

Ако е така, баща й надали би бил съгласен на такъв брак. Ама то всякакви безкруполни хора има и нищо не се знае...

Може да е някой, който е бил зависим от Фотев в някакъв момент, длъжник примерно и Ина да е трябвало да спаси баща си, омъжвайки се за него.
Виж целия пост
# 396
Обаче приятелката на Ина, която отиде на преглед при Тасев, му каза, че се е омъжила по любов за Фотев. Може пък като е била малка, да е изпитвала някакво възхищение към него и тогава да не е осъзнавала, че пътищата им ще се разминат и ще мечтае за неща, които той не може да ѝ даде.
Но пък вчера ми направи впечатление, че тя почти риторично го попита "ще ме пуснеш ли да си тръгна" и знаеше много добре, че отговорът му ще е отрицателен.
Виж целия пост
# 397
Къде е Маги така и не го гледах. Ще прозвуча като някоя лелка, но сега жени/актриси/ с излъчването на Кузева и Коканова много рядко срещам 9наскоро видях една снимка на Коканова от фестивала в Кан и бях във възторг) Sad

Приемаме и мъже, ама няма кандидати Sad Явно са решили, че ще има личен кастинг ала Холивуд и са се уплашили Grinning Grinning  Главната роля вече я дадох на Митето Захариев, ама за другите може да се пробват Wink


Да, наистина, красиви жени има много, но съчетание на красота със стил и класа, много рядко се срещат.
Не я познавам лично, но от излъчването, което има, мисля, че е точно такава жена.
Меко, приятно и топло излъчване, красота и лек аристократичен полъх усещам около нея.
Виж целия пост
# 398
Ина ми изглежда като фея. Моето предположение е тя да е дъщеря на някой негов авер. Учила е в много добро училище. Мисля, че е добро момиче. В началото не ми харесваше, дразнеше ме, но се оправи Simple Smile

Ако е така, баща й надали би бил съгласен на такъв брак. Ама то всякакви безкруполни хора има и нищо не се знае...

Може да е някой, който е бил зависим от Фотев в някакъв момент, длъжник примерно и Ина да е трябвало да спаси баща си, омъжвайки се за него.

Ееееее, айде чак пък. Да не сме в арабския свят, че да продават Wink
Виж целия пост
# 399
Скрит текст:
Ина ми изглежда като фея. Моето предположение е тя да е дъщеря на някой негов авер. Учила е в много добро училище. Мисля, че е добро момиче. В началото не ми харесваше, дразнеше ме, но се оправи Simple Smile

Ако е така, баща й надали би бил съгласен на такъв брак. Ама то всякакви безкруполни хора има и нищо не се знае...
Може да е някой, който е бил зависим от Фотев в някакъв момент, длъжник примерно и Ина да е трябвало да спаси баща си, омъжвайки се за него.

Ееееее, айде чак пък. Да не сме в арабския свят, че да продават Wink
[/quote]

Не е нужно да са я продали. Достатъчно е Фотев да е спасил баща и от нещо и Ина по детински да се е влюбила в спасителя на семейството. Баща и съответно е дал благословията си и едва ли е спорил Simple Smile
Виж целия пост
# 400
Ина започна  лека-полека да прави опити да опъва  "веригата" , с която е вързана . Може и да се наложи  за това да си има детенце  newsm78 Чичко-суперглас ще трябва или да я убие или да я пусне . Май няма да му стиска да направи първото .
В промото Галя направо ме отврати .Тъпото селянче много бързо забрави как се подгъзваше на  Петърчо и как той замиташе след нейните  издънки .Галя всъщност беше отгледана с доста лишения от самотна майка и се уви около чичко Петър като анаконда  , забременя/като неграмотна/  , прави се на интересна , бяга
 /после беше катастрофата/ и т.н.Много харесвам актрисата , а иначе Галя  поне в първи сезони много ме дразнеше .
 smile3501 Гледам ,че драм-съставът е почти окомплектован . Няма каст за мъже , има достатъчно в сериала . За мен понеже няма достатъчно дърт мъж , който да ми импонира /като работиш предимно с мъже е така /,ще съм гласът на публиката /скромно Laughing/ .
Ако и днес няма доза Батко , ще започна да мрънкам  afwitch.
Виж целия пост
# 401
Гледах част от лайф чата с Наум - много хубаво, възпитано, будно момче, отговаряше много стегнато, явно не е индианец с технологиите като Диана. Grinning Ама много стерилен, бе, един такъв, без грам емоция. Вчера, докато гледах Диана, се бях ухилила до ушите, днес все едно документален филм гледах...
Виж целия пост
# 402

В промото Галя направо ме отврати .Тъпото селянче много бързо забрави как се подгъзваше на  Петърчо и как той замиташе след нейните  издънки .Галя всъщност беще отгледана с доста лишения от самотна майка и се уви около чичко Петър като анаконда  , забременя/като неграмотна/  , прави се на интересна , бяга
 /после беше катастрофата/ и т.н.Много харесвам актрисата , а иначе Галя  поне в първи сезони много ме дразнеше
Ако и днес няма доза Батко , ще започна да мрънкам  afwitch.

И на мен не ми направи никак добро впечатление. Забравила е определено откъде всъщност е тръгнала и какви издънки имаше (особено с родилката Мила). Нормално е човек да придобие самочувствие, но нейното е стигнало до небесата. Онзи ден превъртях от първите епизоди на първи сезон и разликата й с това което е сега е зашеметяваща. Мисля си, че ако беше предложила идеята си за робота "Да Винчи" на Фотев той щеше да е далеч по-заинтригуван.
За Батко и аз съм съгласна - искам си подобаваща доза и от двамата със Зорница, че и аз ще мрънкам. Даже ако може да ги дадат в обща сцена още по-добре. Joy
Ина пък изглежда ще е добрата фея днес и ще успокои новата анестезиоложка Войнова. Все пак тя много добре знае какво е.
Виж целия пост
# 403
И мен ме смути поведението на Галя в промото, но реших да й дам шанс да видя епизода довечера, да не се окаже, че не е чак толкова зле положението Grinning
Иначе за довечера препоръчвам Марио да го дадат как усилено издирва адреса на Огнянова или най-малкото как се гърчи в чувство за вина и мъка по нея Joy
Виж целия пост
# 404
Чудя се защо толкова хейтите Галя, а то имало ново промо Simple Smile Ама тя наистина бая си е повярвала! Някой ще я свали на земята, само че кой?

Сега ще гледам лайфа с Наум - съгласна съм с Mosquita,  че у него поне на пръв поглед няма никаква емоция, нищо. Странното е, че и баща му е такъв сякаш, ама той пък минпредизвиква бая емоции Joy

Абе вие сте добре, Марио и Зорница ги дават по-често от Тони - ако го видя и за минута, ще е добре
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия