Иначе да, мажа го все още след баня..аз и себе си мажа, та не мисля да спирам и него да го мажа.

Отделно и не мисля, че лятно време в горещината е много приятно да си омазан с нещо, поне на мен не ми е приятно. Говоря за деца без проблеми, разбира се, без сухи петна и пр.
Ако от зарази нещо се притесняваш, не знам как я виждаш работата с яслата - там си лапат играчките, бъркат си по устите, лигавят се едно друго...
/ та умира да ходи да ги настъпва хахаха и да цопа в локвите около тях. И познайте какво става когато тя го настъпи и фонтана бликне
вече ходя с 3 чифта дрехи в чантата
както се изрази Пърпъл неземен кеф
)
Смешно ми стана, нищо повече
дезинфикцирах я. Друго трябва ли са правя. Подуването не може да се предотврати нали? Препоръчани теми