На вън е като торнадо, особено в магазините, ако падне става тупа ръцете и продължава. Краката и ми напомнят моите преди 20 години
На вън е като торнадо, особено в магазините, ако падне става тупа ръцете и продължава. Краката и ми напомнят моите преди 20 години
та аз съм до нея и тя хлътна в дупна на напоителната система в градинките ни
окаля се намокри се луда работа. Оставям я. Тя върви като голямо дете, бяга, стълбите ги качва карл голям човек, не стъпва с двете крачера на едно стъпало, направо е ужас. Хората само ме питам дали е на 2
а чак толкова голяма не изглежда? Но върви стабилно. В момена коляното носа и лакътя са ожулени, дори не реве. Пада става тупа се и продължава
да ми е жива и здрава, но е ужасно палава
Стълби качва и слиза, ако го държа за ръчичка, иначе на 4 крака. Препоръчани теми