Раничка на шийката на матката - част 6

  • 59 442
  • 633
# 465
Кога е пускана предната цитонамазка?
Виж целия пост
# 466
За мой срам - доста отдавна... това ме озадачи, че док не иска цитонамазка. Дадох доста пари за преглед и не можах дори да си задам всички въпроси и сега съм много стресирана. Раждала съм и съм на 26г ако има значение. Трябва ли бързо да бягам на друг лекар? Cry
Виж целия пост
# 467
Ами задължително е тогава да се пусне цитонамазка.Какво каза лекарят?
Виж целия пост
# 468
Каза, че всичкп е перфектно, но имам раничка. Трябвало да я следя на 6м. Само това...
Виж целия пост
# 469
Моят съвет- нов лекар, цитонамазка и колпоскопия задължително на първия преглед.Ако се наложи и биопсия.
Виж целия пост
# 470
Ох благодаря и дано да не ми е лош резултата, че доста се панирах...
Виж целия пост
# 471
Щом лекарят е казал, че всичко е ок, има голяма вероятност с просто око да изглежда добре.Не се панирай.
Виж целия пост
# 472
Каза да пуснем само микробиология... ще отида при друг лекар за да се успокоя.
Виж целия пост
# 473
Да, има логика в микрониологията.А пусна ли я?
Виж целия пост
# 474
Днес ще отивам да я пускам
Виж целия пост
# 475
Здравейте! Ходих при 1 лекар - имаш раничка няма нужда от цитонамазка.
Ходих ори 2ри лекар - имаш раничка щв пуснем цитонамазка, но в нашата лаборатория не знам кога ще излезе... погледнах предметните стъкла не са стерилни, няма надписване някакво. Ясно нищо няма да излезе, защото док не знае кое стъкло на кой е... Днес ще ходя при 3 лекар. Мога ли да си взема натривката  на предметното стъкло след като я направи и да си я занеса аз в Рамус и да дойде при мен резултата. Направление нямам, ако е важно това. При доктор 2 е. Cry Rage Rage
Виж целия пост
# 476
1) Цитонамазка се прави поне веднъж годишно при всички случаи
2) В София ли сте? Ако да, се ориентирайте към някоя голяма болница да ви пуснат течнобазирана цитонамазка. Какви са тия стъкла, направо не вярвам, че се ползват още
Виж целия пост
# 477
Разбира се,че се ползват и течнобазирана цитонамазка не се прави регулярно, а при индикация на проблем.На мен онкогинеколог ми е пускал само веднъж тава, именно при проблем, сестра ми също скоро прави след стандартна,но с висока група.
Не съм чула досега никой лекар да пуска само течнобазирана.
Горска катеричка, за София мога да дам координати на лекари.Искайте и колпоскопия заради раничката.
Виж целия пост
# 478
Е ходих днес, но съм 2 дни преди М и докторката каза, че не може. Цитонамазка се правела в първите 10 чисти дни. Та трябва да изчакам да мине М.
Далече съм от София, но бих доша до Токуда. Много ми похвалиха лекарите там.
Виж целия пост
# 479
По принцип да, но не е задължително, а желателно.Вие да не живеете с Афганистан, звучи като пародия всичко там.🤷🏻♀
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия