Знаете ли кого видях?! - тема 33

  • 151 309
  • 748
# 570
сигурно подагра я мъчи тая амеба
Виж целия пост
# 571
Иван Несторов-Амебата в Несебър. Не изглеждаше никак добре. Остарял и доста накуцващ. Явно нещо страда човека.
[/quote
Еййй,и аз го видях целия в синьо и накуцващ.Беше със семейството си.Били се по едно време на Несебър
Виж целия пост
# 572
Вчера Васко кръпката с буса си завиваше  на  бул.Хр.Ботев и не изчака пешеходците да преминат на пешеходната пътека.Иначе все много добронамерен го дава,цветя,любов,не знам какво.....
Виж целия пост
# 573
Днес - актьорът Ованес Торосян и семейство, в заведение на плажната алея във Варна - скромен и много грижовен родител.
Виж целия пост
# 574
https://www.goreshto.net/13000/bog-mu-se-usmihna-izprati-jaduvan … zva-detenceto-mu/

Чакам си хонорара, жълтури.
Виж целия пост
# 575
Ивайло се кефеше през цялото време, но е много напълнял и подпухнал.
Бих ти казала защо е подпухнал, но първо, много харесвам Васил Найденов и второ, не искам да заработвам заплатите на жълтите хлебарки.
Виж целия пост
# 576
Бившият (първият) на Мария, със жена си.
Наистина е много красива и миловидна. Peace
Виж целия пост
# 577
За Светлана Василева и Гущеров ли говориш?
Виж целия пост
# 578
Не, Гущеров беше втори съпруг на Мара
Виж целия пост
# 579
Първият съпруг на Мария,Митко някой си,то и той е хубав и сегашната му съпруга и тя.
Виж целия пост
# 580
А, добре, не ги знам кои са, но за Светлето щях да ти кажа да видиш естествената й красота преди намесата на хирурзите. 😁
Виж целия пост
# 581
Димитър Андонов се казва, а жена му е Никол.
Виж целия пост
# 582
Аз редовно ги виждам в Южния парк. И детенцето е много сладко.
Виж целия пост
# 583
Аз пък в Южния почти всеки ден, вкл. и днес засичам Петя Бу и мъжа ѝ, явно не ходим в подходящ часови пояс за други селебритита.
Виж целия пост
# 584
Петя Бу живее там!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия