Знаете ли кого видях?! - тема 33

  • 151 324
  • 748
# 645
Бе те май всички рокаджии имат яко излъчване...
Виж целия пост
# 646
Юксел Кадриев на съседната маса във Виктория. Държа се възпитано и изглежда добре.
Виж целия пост
# 647
Не знам какво му харесват на тоя дърт кошут,в главата е като разпокъсан губер Simple Smile
Ахахаха, мислех си абсолютно същото, но не посмях да го напиша при толкова фенове. Изглежда ми добър човечец, но вече си върви бавно и сигурно към старчок. Wink
Виж целия пост
# 648
И на мен Лечев не ми е харизматичен. Добър музикант е, няма спор, но до там. Въобще не ми е харизматичен.
Виж целия пост
# 649
Много го харесвах като беше по-млад Blush
Виж целия пост
# 650
Много го харесвах като беше по-млад Blush

А аз се възхищавах на бившата му жена откакто бях дете. Сега покрай писанията ви се сетих за нея - все още е супер Simple Smile по снимки
Виж целия пост
# 651
Като говорим за жени да спомена и жената на Васко Кръпката, който имаше концерт миналата седмица. Ами Васко доста младее, в сравнение с нея. Стилово също нямат нищо общо, но много готино си ходеха, хванати за ръка.😉
Виж целия пост
# 652
Те от едно време са си така, Васко Кръпката и жена му, винаги са ми изглеждали несъвместими, а явно са си съвсем добре и то дълги години Grinning.
Виж целия пост
# 653
КрисТо и новото му гадже. Ще спестя подробности понеже жълтурите не плащат, само ще кажа, че изглеждаха като големия батко, който е извел доста по - малката си сестра... Момичето има много детско излъчване.
Виж целия пост
# 654
КрисТо и новото му гадже. Ще спестя подробности понеже жълтурите не плащат, само ще кажа, че изглеждаха като големия батко, който е извел доста по - малката си сестра... Момичето има много детско излъчване.
Той май има слабост към доста по-малки от него. Бившата му, ако не се лъжа, беше в ученическа възраст.
Виж целия пост
# 655
Като сегашната. Момичето поне на мен ми изглеждаше младо, гимназиална възраст, а той доколкото се сещам е 25+. Ама щом се обичат...
Виж целия пост
# 656
Той е 30+
Виж целия пост
# 657
Той е 35+
Виж целия пост
# 658
Ужас.... Това не го знаех, значи още по - фрапираща им е разликата. Малко ми е педофилско цялото това нещо.
Виж целия пост
# 659
Ужас.... Това не го знаех, значи още по - фрапираща им е разликата. Малко ми е педофилско цялото това нещо.
Много ми е педофилско даже на мен Sick
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия