Домакини 65/ Работата си е работа, но трябва и нещо полезно да се свърши

  • 64 289
  • 736
# 510
Свободна съм естествено, щом е за среща.До 17ч.съм на работа и после ще прехвърля разходката на кучетата на някой от домашните ако искаш да се видим по-раничко.Ако можете да останете до по късно и да се видим вечерта семейно и с кучета  Joy.....Ще го измислим.Нали ми имаш номера?
Виж целия пост
# 511
Май го имам но го драсни все пак
Виж целия пост
# 512
Здравейте момичета!
Ма ко мнооого здраве и берекет за тм!
Плами имаш право да си горда, защото добре си си свършила работата! Не съм много по бирата, ама една цаца удари вместо мен.
Рано, рано сутринта изпратихме Кратун за француза. Прибрахме се - аз пия кафе, а мм нервно лъсна кухнята Laughing ще ми разправят на мен, че жените сме се психясвали като изпратим децата и от нерви сме чистели...Smiling Imp Имах няколко ходения - спуках се от жега! Добре, че имаме много дървета и у дома е хладничко. Жега и недоспиване - скапах се.
Виж целия пост
# 513
Аз още боядисвам стълбището.....Обаче съм доволна.
Лейди, пожелавам спокойна екскурзия!
Виж целия пост
# 514
Калинче, сега ще чакаш да ти доведе француза Joy Хубава ваканция ме пожелавам
Виж целия пост
# 515
Мария ти да не боядисваш стълбището на айфеловата кула бе Kissing Heart Важното е да си доволна!
Ма ко мани, мани - само ако знаеш какъв заплес по жени е.... майко мила. Коят го вземе рахат ще тегли.
Виж целия пост
# 516
Уви, не, Лейди. Провинциално стълбище.....
Виж целия пост
# 517
Добър ден момичета!

Мария нали знаеш, че си падам по провинциалното Kissing Heart Ей на предпочитам Windsor Castle пред Buckingham Palace LaughingLaughingLaughing
Снощи към 22часа съобщиха в Туитър, че са пътували разкошно, посрешнали ги с чай Laughing настанили са се, вечеряли и сега попълвали дневниците си преди сън. Според програмата, която ни раздадоха в момента трябва да разглеждата стария град, да посетят пазара. След обяд са на плаж, а вечерта ще имат дегустация на храни. Телефона не звъни, защото според англичаните "no news is good news". Чакам вечерното включване в туитър.
С тези жеги никой не иска да яде у дома - само дините и сиренето свършиха Laughing май ще ида до магазина да напълня каросерията на колата с дини, пъпеши, грозде...
Усмихнат ден ви желая!
Виж целия пост
# 518
Ех, Лейди, прииска ми се и на мен такава французка ваканция......
Да се отчета- студено, духовито и до понеделник сме без майстори, което никак не е добре....
Виж целия пост
# 519
Мария на Stella Plage са и не е скъпа екскурзията.
https://www.google.co.uk/search?q=stella+plage&source=lnms&a … c=kRtsVJ79UFcy5M:
Много ли остана още за майстори?
Виж целия пост
# 520
Стълбището е официално боядисано. Една част е и изчистено. Утре продължавам. Днес чистих и градината от майсторите, които ще дойдат......незнайно кога, за да довършат. Като цяло една част от плана  да боядисаме спалнята, кухньо-хола и мокрото помещение преди рождения ден на щерката няма как да се случи. Това много ме дразни, но.....
Виж целия пост
# 521
Я си свиркай!!! Все ще боядисате. Като виждаш, че няма да стане до срока - не го почвай. Изкарайте един прекрасен рожден ден и после време за боядисване колкото искаш Kissing Heart
Виж целия пост
# 522
Лейди, драмата ми е, че децата на възрастта на щерката си правят ''изненади'' за рождените дни.....Исках всичко да ми е тип- топ.
Виж целия пост
# 523
Добро утро!
Обичам Джулай морнинг! А бяхме млади и много, много луди!

https://www.youtube.com/watch?v=TH6r0GtuKMA
Виж целия пост
# 524
Морски привет момичета от близо и далеч Hug
От вчера сме в Поморие. Пътувахме много добре-чаветата проспаха повече от половината път, а баба шофира без да спира newsm01. По пътя имаше от всичко-и дъжд, и мъгла и слънце, и много ТИР-ове. Морското градче ни посрещна намусено, после заваля - ситничко и кротичко. После се усмихна - разходихме се до морето, децата топнаха крачета ( и дупета ), а баба като квачка гледаше от брега. После пак се намръщи и добре, че бързо се прибрахме, защото само след 10 мин. настана потоп. Непостоянно и капризно като настроението на жена Mr. Green Намерихме си квартира точно срещу залата, в която ще играят. Това са новините за сега. Може би утре ще поемем на обратно. Днес не ми се бърза, а и не знам кога ще свърши състезанието. Все още не е започнало.
МАРИЯТ, няколко дни не писах, че лошо беше ми се заканила Wink Не се ядосвай-с майстори е така. В случая ти ще направиш изненада на децата Mr. Green
ЛЕЙДИ, МА КО,  Hug Hug
ПЛАМИ, поздравления за успехите на децата ти smile3501
Време е да тръгваме за състезанието. Очаквайте новини по CNN Mr. Green
ПП А аз проспах Джулай морнинг Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия