Модни консултации -33

  • 86 003
  • 747
# 645
Ето я моята жълта рокля (не обръщайте внимание колко е намачкана, но я извадих от една кутия понеже не я нося):



Да ви питам нещо.. На дъщеря ми й подариха късо разкроено бяло потниче, но изрязването на рамото е много голямо и отстрани й се вижда сутиена. Та въпроса ми е с какво може да го носи отдолу? Друг потник с презрамки, бюстие или как би стояло най-добре? Иначе трябва да го носи само на плажа с бански отдолу... Ето го:
[url[/url]
Ако някой покаже снимки, ще съм благодарна...
Виж целия пост
# 646
Прекалени ли са камъните на тези сандали?

Много са удобни, точно такъв тип търся, обаче тези камъни нещо не мога да ги възприема...
Виж целия пост
# 647
Simple SmileАз пък влизам да кажа, че днес за първи път видях на живо чорапки със сандалки на висок ток, досега само на по картинки го бях виждала такива аутфитчета. Доста се беше постарала дамата, но  много странно стоеше целия тоя пипнат аутфит като за снимка в неделя сутрин в хранителния магазин.

Лунна пътека, такива потници на щерката и много дълга извивка ги решавам с по един шеф отстрани на извивката под мишницата, за рамото има няколко сутиена с кръстосани презрамки.

Това го има при почти всички потници, топове и прочие на НМ, в гимназиалните й години, доста време употребих и аз по този казус и най-накрая я оттучих да пазарува такъв тип дрехи в НМ, щото все става на копчето палто, и все нещо допълнително трябва да се взима. Но гледам масово тинейджърките хич не ги притесняват такива детайли да им се вижда бельото.
Виж целия пост
# 648
Ето я моята жълта рокля (не обръщайте внимание колко е намачкана, но я извадих от една кутия понеже не я нося):



Да ви питам нещо.. На дъщеря ми й подариха късо разкроено бяло потниче, но изрязването на рамото е много голямо и отстрани й се вижда сутиена. Та въпроса ми е с какво може да го носи отдолу? Друг потник с презрамки, бюстие или как би стояло най-добре? Иначе трябва да го носи само на плажа с бански отдолу... Ето го:
[url[/url]
Ако някой покаже снимки, ще съм благодарна...


Дъщеря ми ги носи със бюстиета и спортни сутиени

Последно купихне такъв. Много хубав и издръжлив на носене и често пране.

  https://goo.gl/images/H6ppUx
Виж целия пост
# 649
Потничето се носи с бюстие или спортен сутиен.
Виж целия пост
# 650
Моля, дайте съвет....
Родители на булката - трябва  ли да търсим някакво цветово съчетание? Моята рокля и неговата вратовръзка....
Приемам и съвети за рокля. Аз съм спортен тип -дънки и панталони. Роклите нещо не ме харесват, но ще се наложи. Фигура - бих казала перфектна - 170, 58 кг - разпределени пропорционално. Малко не си харесвам ръцете - леко отпуснати са, но се преживява. Роклите с подчертана талия определено не ми отиват - правят ме огромна -нз защо. Прилепнали по тялото и около коляното са ми перфектни, но не звучат сериозно за случая. 
Виж целия пост
# 651
За изрязани потници може да се ползва http://nasmetka.bg/bra_strap_clipper_aksesoar_za_sutien-id-14602
Виж целия пост
# 652


Става ли нещо от този тип?
Виж целия пост
# 653
Чудесни са! Точно този тип ми стоят перфектно. Първата е малко претенциозна. Сватбата е градинска и ще е по-лежерна, краят на август.  Дайте брандове които имат БГ магазини/Пловдив ако може/. Върнах 2 Тед Бейкъра - не ми се занимава повече....
Виж целия пост
# 654
Интересува ме тези сандали от. H &M има ли ги някой и обиват ли?
Виж целия пост
# 655
Благодаря момичета, дъщерята е малко "скарана" със спортните суриени, но май ще се наложи да слага такъв ако иска да носи потничето... Иначе забравих да уточня, че не я притеснява виждането на презрамките на сутиена горе на рамото, а под мишницата заради дълбоко изрязания ръкав....  Stuck Out Tongue Closed Eyes
Виж целия пост
# 656
Благодаря момичета, дъщерята е малко "скарана" със спортните суриени, но май ще се наложи да слага такъв ако иска да носи потничето... Иначе забравих да уточня, че не я притеснява виждането на презрамките на сутиена горе на рамото, а под мишницата заради дълбоко изрязания ръкав....  Stuck Out Tongue Closed Eyes

Един малко не точно моден съвет, но мисля, че ще свърши работа. Може да зашиете по едно скрито копче на потника и другото да е на сутиена и да ги закопчавате и няма да се вижда нищо. Незнам колко добре ме разбрахте, зощото обясненията не ми са слабост Simple Smile
Виж целия пост
# 657
Аз пък само спортни сутиени нося от години!
 От както ги открих се преродих! преди това всичко ми беше неудобно пробвала съм какво ли не , купувала съм какво ли не - пълна трагедия, свличат се презрамки, убивват ми и още и още - от най- евтин до най скъп сутиен съм купувала, дори на Етам имам един и очаквах поне той да ми е ок, но уви- не. всичко ми беше неудобно! От момента, в който сложих спортен всичко си дойде на мястото. Wink
Виж целия пост
# 658
Няма по -грозно нещо да ти се вижда сутиена от изрязан потник наистина. Едно време и на мен не ми пукаше особено,но майка ми все повтаряше и вде вървеше след мен да ми оправя като излизам. Много мрази и до ден днешен го повтаря. Научих си урока😁
Потничето е сладко.
Жълтата рокля на мен ми харесва и бих я носила с удоволствие с някой по-разчупн,цветен и голям аксесоар,като колие например. Дори и за офиса е подходяща☺
Виж целия пост
# 659
Моето скромно мнение е, че презрамки или каквато и да е част от бельото не трябва да се виждат .
Има толкова много модели и вариации, че винаги може да се избере нещо подходящо.
Не харесвам и тъмни сутиени под светли ризи.
Нито бели под полупрозрачни дрехи.
Опитвам се да науча дъщеря ми, че спортните сутиени са само за спорт .
Държа да се носят комплекти,  а не различни модели или цверове сутиен и долна част.Старая се   да създаде усет към красивото бельо и правилното  му комбиниране с различните видове дрехи.
Някъде  из мненията прочетох че  най-скъпия сутиен бил неудобен Simple Smile
И 2000  евро да да дадеш за " La Perla" , aко не е  подходящия модел и точния размер пак няма да е удобен.
Що се отнася   до Етам  имаха и  добри неща, но последните няколко години ме загубиха  тотално като клиент.



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия