Модни консултации -33

  • 86 002
  • 747
# 90
Интересна рокля за сватба съм купувала от Бутик Феде. Адресът е ул. „Уилям Гладстон“ 50, имат и сайт. Нищо не казваш за бюджета за роклята, до каква сума горе-долу?
Виж целия пост
# 91
200-300 лв
Виж целия пост
# 92
Само да кажа, че Меркари са заредили много, хубави, уникални и различни размери рокли. Все ги гледам и си мисля: "защо ли не съм канена на сватба".
Виж целия пост
# 93
Привет модни консулатанти! Simple Smile

От едно известно време ми се върти една идея и реших да я споделя с вас, пък  може да се окаже, че вече някой е правил нещо по въпроса. Simple Smile
Та. Въпросът ми е свързан конкретно към аксесоарите -чанта и колан.
Хрумна ми, че от дългата дръжка на новата ми кожена чанта Flutter, която така или иначе няма да ползвам по основното и предназначение, бих могла да си направя кожен колан, който да ми бъде допълнение и акцент към тоалета. Flutter
Правил ли е някой такова нещо и къде? Thinking
В магазин за кожени колани ми хрумва и на мен? Ама дали ще им се занимава?
Виж целия пост
# 94
Аз си ползвам една дръжка за колан направо. Просто свързвам двата карабинера.
Виж целия пост
# 95
Много варианти има за направа на колан от дълга дръжка на чанта. Зависи колко е широка, има ли тока на нея и т.н. Снимка?
Виж целия пост
# 96
Здравейте момичета,
Един въпрос- има ли някъде останали слим дънки без да са еластични. Изобщо не ми харесват тези еластични дънки, нося най-малкия размер- разширяват се и само след 1 носене вече са ми големи.
Имате ли предложения? Обиколих Зара, Лайкики, ХМ и много неизвестни магазинчета..
Не знам, дали изобщо ще успееш да намериш такива. Слим дънки от 100% памук не могат да съществуват в природата като цяло, защото без еластан просто няма как да "седнат" хубаво на фигурата. Може би по-скоро да гледаш състава какъв е, да са от по-плътна материя, с по-малко съдържание на еластан, знам ли ...  Thinking
Виж целия пост
# 97
аз си бях купувала от малко магазинче в малък град /не от софия/ преди година ,както ги наричам твърди дънки с много по малко еластичност. доволна съм и въпреки че имах опасения че много ще се смалят при пране , не се случи и все още си ги нося. Но по моловете забрави да намериш нещо такова, там е пълно само със слим и супер слим дънки тип клинче.
Виж целия пост
# 98
Копче, става колан от дръжката, стига да е подходящата дължина.
Купуваш катарама - на ул. Дякон Игнатий има кинкалерия продават, също и в една от преките на Витошка продават, отиваш на обушар и ти слага катарамата.

За роклята за сватба при така зададените условия е мъчна работа.
Трябват повече детайли, а в този бюджет по-скоро онлайн мисля, че може нещо да се намери
Виж целия пост
# 99
Благодаря, момичета.
Да, точно това търся-твърди дънки с много малко еластан.
Виж целия пост
# 100
Благодаря, момичета.
Да, точно това търся-твърди дънки с много малко еластан.

Проверете в SkyCity Center , в магазин Редстар, ако все още съществува. Преди съм си купувала само от там дънки и имаше доста голям избор, сега не знам как е, далече ми е и не съм го посещавала.
Виж целия пост
# 101
kopche, една приятелка преди време си носеше дългата дръжка като колан, само че без да я преправя специално. Много я бъзиках тогава, но всъщност не стоеше никак зле и ако не знаех, че е дръжка на чанта, нямаше да предположа Smiley
Виж целия пост
# 102
Здравейте момичета,
Един въпрос- има ли някъде останали слим дънки без да са еластични. Изобщо не ми харесват тези еластични дънки, нося най-малкия размер- разширяват се и само след 1 носене вече са ми големи.
Имате ли предложения? Обиколих Зара, Лайкики, ХМ и много неизвестни магазинчета..
Виж в G-star.
Виж целия пост
# 103
Моля за малко помощ.Интересува ме качеството на платовете на този дизайнер- Thurley.Моделите седят ли добре и изобщо качествени ли са дрехите му,като се има в предвид че цената не е гаранция за качество.Благодаря предварително за помощта.
Виж целия пост
# 104
Благодаря, момичета.
Да, точно това търся-твърди дънки с много малко еластан.

Проверете в SkyCity Center , в магазин Редстар, ако все още съществува. Преди съм си купувала само от там дънки и имаше доста голям избор, сега не знам как е, далече ми е и не съм го посещавала.

Още един глас за Редстар. Имаше магазин преди и в подлеза на НДК. Всякакви модели дънки имаше. Аз оттам си купувах прави дънки, тъй като не обичам слим.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия