Боледуване на децата ни - тема 62

  • 51 441
  • 747
# 225
Детето си счупи ръката.
Да вземе таткото да се качи с него в батута, да го качи на конче и да скача като орангутан. И детето паднало Rage
Просто съм бясна.
С моята фантазия няма да пиша. И аз бих била бясна.
Светле, да крем супа ще правя днес
Виж целия пост
# 226
Миамим, бързо възстановяване!
Относно варицелата, аз мисля да ваксинирам моя, но не съм питала личната.
Моме, как сте? Ние днес бяхме при УНГ, слувицата не е за махане. Изписа ни еуфобориум спрей за носа да давам 3 месеца, като давам 15 дни и 15 почивам. Казах за коластрата и омега3, че давам и каза, че съм на
прав път.  Също и имунотрофината да я продължа 6 месеца. Бяхме и на психолог за пръв път. Останах доволна
Виж целия пост
# 227
Варицела изкарах на 12, имах някакви белези, които след време напълно изчезнаха без да съм мазала с нищо.
Батутът е в двора на кооперацията, някакъв съсед го домъкна. Но таткото е подходил абсолютно безотговорно. Сега цял месец гипс Rage
Виж целия пост
# 228
Много глупаво и нелепо така, как да не те хване яд!!!
Елена, днес бяхме при Петров, установи стичащ се заден секрет - за пореден път, но поне гърлото е спокойно, не е вдигал темп. Но днес пак го надуха потен вятърът, да видим.... Изписа му за сега Виброцил и Коризалия, а в дългосрочен период - Лимфомиозот. Попитах за Имунотрофината - не, Лимфото бил по-добрия вариант за него. И се разбрахме да го заведа след месец и половина да му проследи състоянието и да коментираме за септември.
Лино, ШС 3 и 7 не са изписани конкретно за алергията - 3-ката я даде като имунозасилваща, а 7-цата - заради гърчовете. За алергията всъщност нищо конкретно не е дадено. Сега УНГ-то даде една хомеопатия - Pollens на Боарон.
Виж целия пост
# 229
Много глупаво и нелепо така, как да не те хване яд!!!
Елена, днес бяхме при Петров, установи стичащ се заден секрет - за пореден път, но поне гърлото е спокойно, не е вдигал темп. Но днес пак го надуха потен вятърът, да видим.... Изписа му за сега Виброцил и Коризалия, а в дългосрочен период - Лимфомиозот. Попитах за Имунотрофината - не, Лимфото бил по-добрия вариант за него. И се разбрахме да го заведа след месец и половина да му проследи състоянието и да коментираме за септември.
Лино, ШС 3 и 7 не са изписани конкретно за алергията - 3-ката я даде като имунозасилваща, а 7-цата - заради гърчовете. За алергията всъщност нищо конкретно не е дадено. Сега УНГ-то даде една хомеопатия - Pollens на Боарон.

Моме, при нас лимфомиозота таблетки подейства много добре. За месец сливицата беше станала от 2ра на между първа и втора степен, но ни го изписа друг. От там Петров като му направи една схема + лимфото + тонзилотрен ела да видиш как се влоши. После бях при хомеопат и ми обясни, че дори и от хомеопатията не е хубаво да се пият толкова много, че организма се обърквал, но виновни сме си ние. Лимфомиозот сигурно ще почна след имунотрофината. Бъдете здрави, а да те питам не си ли мислила за ирисова диагностика? Две мои познати са ходили тук в Тракия и са доволни от диагностицирането. Аз лично много се чудя?

Лино, вие как сте? Дано минава скоро и малчо хапва крем супички или пюренца. Дано се оправя бързо
Виж целия пост
# 230
Засега възлагам надежди само на "стандартната" медицина Grinning Нямаме нито силите, нито времето, нито и финансовите възможности да се разпиляваме по алтернативни подходи. Иначе и Боуен терапия ми препоръчват, и посещения на солна стая... Но според мен всичко идва от този нос и задната хрема. И засега концентрирам усилията върху него.
Виж целия пост
# 231
То и при нас задната секреция ми ... мамата, но стандартната  медицинасамо влоши нещата и бутна още повече сринатия имунитет. За солната стая не съм привърженик, но за боуен терапията може. Но всеки си знае. Всичко минава. Ние ще помним, а те не. Но да са живи и здрави.
Виж целия пост
# 232
Miamim, много съжалявам за случката. Ние си имаме батут, на който не идват други деца, но моите тримата, като се качат едновременно в него и започнат да се надскачват, подритват и блъскат, направо ми се изправя косата. Иначе да - голямо щастие е.

Mometo, странно защо не е изписан конвенционален антихистамин при доказани алергии и подозрителни боледувания Thinking , но какво пък - може кортикостероидните капки да борят и алергичната реакция в носа, макар че точно тези са слабички (поне при възрастните), така ми каза моят УНГ.
Виж целия пост
# 233
Момичета , хексалгина колко време след нурофена се дава ?
Виж целия пост
# 234
Поне 30 минути да са минали.
Виж целия пост
# 235
Има ли в момента вирус с температура?
Моя до миналата седмица кашля, приема само сироп Хустагил и правихме инхалации с вентолин. След като спряхме приема, минаха няколко дни и пак започна да прокашля. Вчера личната ни изписа Биокс Тими и Авирон, но снощи вдигна и Т - 39°. Сега незнам, нещо ново ли сме лепнали, или старото не е доизлекувано. Направо да полудее човек.
Виж целия пост
# 236
Винаги има всякакви вируси. Пуснете ПКК+СУЕ+ЦРП и ще имате някаква насока.
Виж целия пост
# 237
Има ли в момента вирус с температура?
Моя до миналата седмица кашля, приема само сироп Хустагил и правихме инхалации с вентолин. След като спряхме приема, минаха няколко дни и пак започна да прокашля. Вчера личната ни изписа Биокс Тими и Авирон, но снощи вдигна и Т - 39°. Сега незнам, нещо ново ли сме лепнали, или старото не е доизлекувано. Направо да полудее човек.

А тя прегледа ли детето вчера или по телефона е изписано лечението?
Защото според изписаното лечение е вирусно.

Първото какво е било - заболяване имам предвид, като диагноза?

След приключване на лечение винаги го водя на контролен преглед, за мое успокоение. За да видя излекуван ли е, или не.
Виж целия пост
# 238
Прегледа го вчера, и предното боледуване ходихме на контролен. Каза да спираме приема на лекарствата на следващия ден. Така минаха 4,5 дни и пак започна да се закашля. Тогава пуснахме кръвни и бяха в норма. Сега пак отиваме, не може човек да си отдъхне.
Виж целия пост
# 239
Нов вирус сте лепнали вероятно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия