Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е бодване и защо възниква?
Какви са впечатленията от процедурата Venus Legacy за лице и дали тя наистина стяга контура?
Какви са мненията за Теосял 3 в устните и какви са резултатите?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е бодване и защо възниква?
-
Какви са впечатленията от процедурата Venus Legacy за лице и дали тя наистина стяга контура?
-
Какви са мненията за Теосял 3 в устните и какви са резултатите?
-
Какви са мненията за мезотерапията като лечение на целулит в дупето?
-
Какви са мненията за ботокса и какви са страничните ефекти?

Но във всички случаи много добре ще го обсъдя с лекарката дали да е Револакс, щом го предлагат, тя ще знае най-добре дали си заслужава.
, вече имам хлътнало на две места...обадих се на лекарката, пратих и снимки. Нейното обяснение, че всичко е нормално не го приемам. Преди да ми постави конците и споделих моите опасения от хлътвания и неравности, нямало да има проблеми. Да, ама има. И тя отказва да го приеме, щяло да се намести с времето ( кое, как, кога?). Очаквах да се поосвежа и да се харесвам в огледалото, но не би. Сега мъжа ми ме гледа подигравателно, че съм хвърлила немалко пари, а изглеждам...
Сложих Neauvia 0.5мл в горна устна. Много съм доволна от филъра, почти нямаше синини и подуване, съвсем нежно седи на устните.
Сложих го при Д-р Балабанов, гр. Благоевград.
