Лидл 115 - Майска тема

  • 137 663
  • 1 179
# 120
Аз също си взех часовник
Скрит текст:
Виж целия пост
# 121
Не може да се разчита на Лидл - сега и чай лайка няма...

Хайде сега генерални изводи заради зкъсняла заявка в 1 магазин.
Ще доставят и чай от лайка тия дни.
За по-бърза реакция ползвай или нац. телефон или ФБ страницата.
Пък те ще се оправят с мудния управител, който не е заявил на време.
Инвестирах в часовника от горната снимка - явно ми е малък, стиска ми на ръката.
Ще се връща утре.
Виж целия пост
# 122
Не може да се разчита на Лидл - сега и чай лайка няма...
В нашия Лидл чая го няма от поне две седмици.
Виж целия пост
# 123
Не може да се разчита на Лидл - сега и чай лайка няма...
В нашия Лидл чая го няма от поне две седмици.
В Пловдив го няма поне от март. Заменен е с липа?
Виж целия пост
# 124

Препарат за почистване на петна от дезодоранти от Лидл коментиран ли е, отзиви дали се справя с петната?
Аз го пробвах и определено ми хареса - успях да спася 3 ризи на мъжа ми - с едно уточнение, не върши чудеса, но определено има видимо подобрение, но ако е много наслоено трябва няколко пъти да се третира дрехата. Само на цветни дрехи съм го пробвала до сега, за бели нямам мнение.
Виж целия пост
# 125
Аз си купих два часовника с розовия циферблат и с белия дето на верижката има като гравирано
Виж целия пост
# 126
Аз днеска ходих за детска пижама,но нашия размер нямаше.
Виж целия пост
# 127
Може ли дължина на каишката. Чудих се на дебеличката ми ръчица ще станат ли
Виж целия пост
# 128

Препарат за почистване на петна от дезодоранти от Лидл коментиран ли е, отзиви дали се справя с петната?
Аз го пробвах и определено ми хареса - успях да спася 3 ризи на мъжа ми - с едно уточнение, не върши чудеса, но определено има видимо подобрение, но ако е много наслоено трябва няколко пъти да се третира дрехата. Само на цветни дрехи съм го пробвала до сега, за бели нямам мнение.

може ли снимка или линк как изглежда, би ми вършил чудесна работа със служебните тениски на мъжо
Виж целия пост
# 129
От брошурата за другата седмица препоръчам киселото мляко "Ведраре", купувам го от друг магазин , много ми харесва.  Peace В Лидл е и по-евтино.  Wink
Виж целия пост
# 130
От брошурата за другата седмица препоръчам киселото мляко "Ведраре", купувам го от друг магазин , много ми харесва.  Peace В Лидл е и по-евтино.  Wink


Аз пък не го харесвам. Веднъж направих грешката да го купя и няма повече да го правя.

То шоколад 81 няма, вие за чай лайка се кахърите

Аз на изварката съм фърлила око и на сутиените.
Виж целия пост
# 131
Аз да споделя за детските/момичешките сутиени. Вчера в 10:00 на Жолио Кюри, София, имаше точно 3:cry:. Размерите бяха за 10-12г (146-152) и 12-14 (158-164). Бели и един черен. Не бях сигурна, обаче взех по-големия. Пробвах го вкъщи и ми заспа. Аз съм 170см, слаба и не особено "надарена" 😂. Материята ми хареса и затова в 21.00 часа се отбих в Лидъл в Люлин 5, където знам, че има винаги (локацията на магазина е малко шантава). Имаше цял кош! И си взех и черен. Много съм доволна, удобни са и са точно каквито от дълго време търся, без банели и подплънки. По-големи също имаше, според мен отговарят на около С чашка, по-малките съответно на А и В, но са са малки в гръдната обиколка.
Виж целия пост
# 132

Препарат за почистване на петна от дезодоранти от Лидл коментиран ли е, отзиви дали се справя с петната?
Аз го пробвах и определено ми хареса - успях да спася 3 ризи на мъжа ми - с едно уточнение, не върши чудеса, но определено има видимо подобрение, но ако е много наслоено трябва няколко пъти да се третира дрехата. Само на цветни дрехи съм го пробвала до сега, за бели нямам мнение.

може ли снимка или линк как изглежда, би ми вършил чудесна работа със служебните тениски на мъжо
  снимка на моя Simple Smile
Скрит текст:
 
Скрит текст:
Виж целия пост
# 133
Може ли дължина на каишката. Чудих се на дебеличката ми ръчица ще станат ли
Аз си взех този

 в кутията има и удължение на верижката, на мен ми е екстра, дори ми е леко голяма, върти ми се свободно .

Виж целия пост
# 134
Вчера взех часовника, показан по-горе от Силвичка.
Явно е за по-слаба ръка, стискаше ми от всякъде.
И в кутията няма удължител за верижката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия