Откраднат живот 48 Критична точка: Казват, че всичко в живота се случва с причина (07.05-13.05)

  • 82 254
  • 1 804
# 315
Господи, това с Калин беше уникално, щях да се разплача. Прекрасна сцена, много силна!
Маратонката! Всички тук познахте. Още като влизаше си казах, че сега ще е на масата и точно това стана.
Виж целия пост
# 316
Точно на сцената с Фотев, Стаменова и Захариев ми звънна телефона. За какво беше тая среща и какво стана на нея?
Стела, Фотев им каза, че трябва да спасят болницата. Искаше идеи. Петър мънкаше и се изнесе да ходи на театър. Стаменова му даде идеи.
Виж целия пост
# 317
Има скок във времето Марио казва звъня му всеки ден не си дига телефона, няма логика ако ще ни дават за утре. Охо значи кака Зори вече може да не живее сама.
Виж целия пост
# 318
Господи, това с Калин беше уникално, щях да се разплача. Прекрасна сцена, много силна!
Маратонката! Всички тук познахте. Още като влизаше си казах, че сега ще е на масата и точно това стана.
Дамм, незнам обе дали сега ще кма скок във втемето. Не вярвам да махнат Тони сле дпървия ден, в който не се е появил
Виж целия пост
# 319
Такааа.. То уж голяма драма щеше да е, пък им дадоха 5 минути ефирно време на нашите Grinning
Радвам се за Калин, беше хубава сцена.
Петър е една мижитурка, не заслужава жена като Галя.
Браво, познахте за маратонката. Сега Марио ще се самобичува сигурно, да внимава какво прави със Зори  No Mouth
Мисля, че на Тони това пътуване ще му се отрази добре. Беше съвсем извън контрол, милият.
Виж целия пост
# 320
Не е откачил, защото са му казали, че е пуснал отпуск и планира пътешествие....ама най-вероятно му изтича отпуска и ще се запритесни като не се върне и ще хукне да го търси там по билетите, че може да види, че е двоен билет.

Сега като видях Калин и Мишева........Он нененее!не! не!
Виж целия пост
# 321
И какво излезе Тони замина надалеч, тоя дето е писал анонса е много зле.
Виж целия пост
# 322
Хубавото е че повече няма да се крият.
Виж целия пост
# 323
Може пък Марио и Зорница да си поговорят с Жени и тя да им каже какво е планирал Тони. И евентуално Марио ще замине да го търси.Дано го остави и не хукне по него. Трябва му въздух на Тони.
Виж целия пост
# 324
И какво излезе Тони замина надалеч, тоя дето е писал анонса е много зле.

Марио сигурно и той ще замине, като хукне след него......
Виж целия пост
# 325
Прекрасен монолог от Калин, опасността за малката Ана му вдъхна толкова сила и успя да направи това, което мечтаеше толкова време - да ходи, силата на родителската любов Heart:

"Понякога трябва да се запали огън, за
да може чудото да се събуди...
Често обаче огънят, който си запалил,
наранява най-близките ти хора...
Понякога този огън се разгаря в пожар и нищо
не може да го спре. Някои го наричат
съдба, други - случайност... а трети -
свободна воля...
Има и хора, които го наричат “чудо”...
то се случва след като си се примирил
със себе си, за да се случи чудото
обаче трябва да направиш стъпка...
стъпка, която разделя Земята от
Луната.
Стъпка, която спасява не един, а поне
двама..."
Виж целия пост
# 326
Може пък Марио и Зорница да си поговорят с Жени и тя да им каже какво е планирал Тони. И евентуално Марио ще замине да го търси.Дано го остави и не хукне по него. Трябва му въздух на Тони.

Много разумно мислене. Нананандявам се да стане така.
Чудя се дли ще се върне до края на сезона
Виж целия пост
# 327
Разговора на Марио и Евгения сигурно е след като е изтекъл отпуска, защото тя каза - Ако не се върне, ще трябва да го сменим. Ако е в отпуск все още няма логика да го казва.
Виж целия пост
# 328
Никъде няма да хукне сбъркали са имената в един анонс или във фейсбук бяха писали професор Генадиев вместо Захариев, хората се възмущаваха да не е възкръснал а те не си направиха труда да го сменят.
Виж целия пост
# 329
Разговора на Марио и Евгения сигурно е след като е изтекъл отпуска, защото тя каза - Ако не се върне, ще трябва да го сменим. Ако е в отпуск все още няма логика да го

Е Евгния толкова ли няма възмоност да гонпитие за малко??? Пффф
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия