Звездни компромати- 362 част

  • 110 871
  • 757
# 105
Една морска с Пенелопе Круз, много тънки крачета има. Блазе и! Simple Smile
https://instagram.com/p/BihWFrXglI7/
Виж целия пост
# 106
Ето още една Дарина
https://www.instagram.com/p/Bihv9utF6e9/
Виж целия пост
# 107
Малее, какво е облякла Дарина?
Виж целия пост
# 108

Ужасен киборг е!
Виж целия пост
# 109
На мен ми хареса Кристин Стюърт - леко е наддала килограми, мисля че й отива. В предната тема някой беше качил снимки как слиза от кола за тържествения обяд на журито в Кан - чак не можах да повярвам, че е тя. Имаше и хубава чанта Шанел Smirk
Виж целия пост
# 110
Една морска с Пенелопе Круз, много тънки крачета има. Блазе и! Simple Smile
https://instagram.com/p/BihWFrXglI7/

Пенелопе е танцувала класически балет, ако не се лъжа.
Виж целия пост
# 111
за първи път от сто години се спирам на Славчо, прецъквах и виждам Ал Ди Меола, бо-жест-вен  Heart
измислила съм му проект на този 63 годишен "чичак". ще му правя хореографии и ще му танцувам, докато ми свири  
Heart Eyes
Скрит текст:

Пе е прекрасна, както винаги. ще я взема и ще му танцуваме заедно на Ал  Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 112
Радина била мърла
http://www.bgdnes.bg/Article/6851564
А стрина Ирина е пИрфектна
http://www.bgdnes.bg/Article/6850127
Виж целия пост
# 113
Тази Гери Никол с Волен Сидеров показа ли я някой? Ако да, се извинявам, че повтарям
https://www.facebook.com/decouvrirlabulgarie/videos/10156381511303288/
Виж целия пост
# 114

Творческа личност е...
И аз се изненадвам от това, че прави влог с такава обстановка, но тя си знае.
Пък и има дете, което уж я оправдава...
Виж целия пост
# 115
Еее ще речеш, че нарочно почнахте за това Ирини да говорите ама  Joy. Докат кажа дЪн съм чула, и чух .

Радина ми бледнее. Мен на Ласкин кочината ми взе ума направо #Crazy....Коментирахме го тогава...
Виж целия пост
# 116
От кога и по чии стандарти играчките на едногодишното по пода са мърлявщина. Отивам да се застрелям.

Цвета Пиронкова
Виж целия пост
# 117
Някой писа, че Джулиан Мур изглежда като 35 годишна, а аз тъкмо се бях засилила да кажа, че й личат годините (не че знам колко са). Това не пречи да изглежда  прекрасно и е похвално, че не прекалява с интервенциите.
Герито и Волен не ги понасям, но учудващо на видеото и двамата ме изкефиха.
Николетка е много ниско качество копи-пейст същество.
Виж целия пост
# 118
57.Поддържана жена,но с намеси,които умело са направени така,че да стоят натурално.В близък план си личи,че не е на 35.


Виж целия пост
# 119
Личи си, разбира се!
В протезите на мен най- много ми личи на 50+ години!
В България по улиците срещам много готини мадами, на които не им личи годините, без да са холивудски величия, та тези ли няма да се направят!?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия