Звездни компромати- 362 част

  • 110 875
  • 757
# 165
Дарина Павлова много ми напомня на певицата Ивана. Има същото тежко тяло на текезесарка, коса и облекло на остаряла нимфа.
Виж целия пост
# 166
https://www.instagram.com/p/Bgd-GmWg7Cr/?taken-by=darinapav
Това дали с фейслифт или просто с филтри на камерата се прави? Мяза на извънземно, само не е зелена.
Виж целия пост
# 167
с анимация   Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 168
Роклята на Бланшет от откриването снощи явно е любима:
Златни Глобуси 2005
Скрит текст:
Armani Prive
Виж целия пост
# 169
Честно казано, нямам нищо против да си носят вече обличани неща на червения килим.

Иначе си е предизвикателство - особено за членовете на жури... Все пак са там повече от 10 дни.
Снощи Клое Савини на въпроса "Как се подготвяхте за фестивала?", след сериозния отговор - четох за другите членове на журито, за филмите и пр. - накрая каза: "и роклите... голям проблем са!" Joy
Виж целия пост
# 170
Да, с този стремеж да не се повтарят, до големи малоумия се стига.
Виж целия пост
# 171
Рокли бол на тази свят, по няколко пъти трябва да ги сменят на ден.
Виж целия пост
# 172
Биляна Петринска е родила момченце - Адриан
Виж целия пост
# 173
Биляна Петринска е родила момченце - Адриан
Честит да и е Адриан!
Виж целия пост
# 174
https://www.instagram.com/p/Bgd-GmWg7Cr/?taken-by=darinapav
Това дали с фейслифт или просто с филтри на камерата се прави? Мяза на извънземно, само не е зелена.
Snapchat  мобилно приложение Simple Smile
Виж целия пост
# 175
Няколко черно-бели кадъра на Джулиан Мур от снощи
Скрит текст:




шлейфът на роклята е с неизменните за нея в последните години пера, но този път Живанши, не Том Форд
Скрит текст:
и малко по-добра перспектива на общия момент с Изабел Аджани на червения килим
Скрит текст:
Виж целия пост
# 176
Аджани нещо не ми допада. Прическата ли, молива около очите ли, ама някак си до Мур изглежда кофти.
Виж целия пост
# 177
И прическта, и молива...... А е красива жена.

И една разголена Емили Ратататата. Умира си да се съблече гола някъде тази.....
Скрит текст:
Виж целия пост
# 178
Много я харесвах през Gone Girl периода й, напоследък ми лъха на пошлост, а и с тези изкривени феминистки ценности дето промотира, ептен ми опротивя. Много феминистко и активистко да си снимаш гърдите денонощно.
Виж целия пост
# 179
Много различни Мур и Аджани, но и двете ми харесаха
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия