Звездни компромати- 362 част

  • 110 871
  • 757
# 585
Джон Траволта най-сетне да ми хареса..
Виж целия пост
# 586
Брад каза,че когато бил с Джен му било тооолкова скучно,че по цял ден пафкал тревица... Питам се какво му е било с Джоли,че по цял ден е бил къркан,като стар руснак рецидивист?!
Еми да се вземе панайрджийска маймуна да го забавлява. Скучно му било, егати мъжа. На тия жени, дето са били с него, дали им е бил интересен през всичкото време? Накрая калпавия ще се окаже той. Фръцльо.
Виж целия пост
# 587
Много са сладки Гери и мъжът й. Като млада Гери беше потресаваща, сега е много красива.
Виж целия пост
# 588
И на мен Траволта ми хареса на тази снимка.
Ето и един Мадс по бръчки... мммм    Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 589
Брад каза,че когато бил с Джен му било тооолкова скучно,че по цял ден пафкал тревица... Питам се какво му е било с Джоли,че по цял ден е бил къркан,като стар руснак рецидивист?!
Еми да се вземе панайрджийска маймуна да го забавлява. Скучно му било, егати мъжа. На тия жени, дето са били с него, дали им е бил интересен през всичкото време? Накрая калпавия ще се окаже той. Фръцльо.
Явно има нужда от жена,която умее да му поддържа интереса постоянно вдигнат.
За мен по-гадно е,че си позволи да коментира Джен и то по този начин, след като стана ясно за изневярата и целият свят я сочеше с пръст и умираше от възхита по най-сексапилната двойка в света. Можеше да й го спести и да се наслаждава на собствената си съдба.
Виж целия пост
# 590
Брад каза,че когато бил с Джен му било тооолкова скучно,че по цял ден пафкал тревица... Питам се какво му е било с Джоли,че по цял ден е бил къркан,като стар руснак рецидивист?!
Еми да се вземе панайрджийска маймуна да го забавлява. Скучно му било, егати мъжа. На тия жени, дето са били с него, дали им е бил интересен през всичкото време? Накрая калпавия ще се окаже той. Фръцльо.
Явно има нужда от жена,която умее да му поддържа интереса постоянно вдигнат.
За мен по-гадно е,че си позволи да коментира Джен и то по този начин, след като стана ясно за изневярата и целият свят я сочеше с пръст и умираше от възхита по най-сексапилната двойка в света. Можеше да й го спести и да се наслаждава на собствената си съдба.
Още едно доказателство, че не е свет тоя Брад.

А Мадс Микелсен, не го знам кой е, бузи ли си е правил? На очите сбръчкан, а бузите като ябълчици,че и розавки. На втората снимка най се виждат странните бузи. Видях му други снимки на тяк като че ли не е така,като тук. Ей тука е още по-сбръчкан, пък сега се е огладил
https://www.gettyimages.com/event/70th-anniversary-red-carpet-ar … cture-id687331228
Тоя линк нещо не е както трябва, ето тук имах предвид
http://prikachi.com/images/497/9328497H.jpg
Виж целия пост
# 591
Пит е един нарцис, таман си беше с Джолката. Да, можеше да спести колко скучна е бившата и как не разбирала висшите му интереси. Все едно насила го е женил някой. Е, сега сигурно вече знае и какво е да ти е твърде интересно и прекалено нескучно.
Виж целия пост
# 592
На Брад така да му личи колко е налапал в “Мистър и мисис Смит“. Направо хвърчаха искри по екрана. Брака им вероятно е бил нещо такова  Crazy само дето не завърши добре  Mr. Green
Виж целия пост
# 593
Брад и Дженифър също имаха моменти, в които обясняваше тя как чифт здраво бельо не и е останал. Според мен се разминаха по въпроса с децата и оттам срив. Анджелина пък беше на вълна деца + това че беше тогава 30 годишна секси мацка в разцвета си
Виж целия пост
# 594
Според мен Анджелина не е била на вълна деца. Пусна Мадокс във връзката си с Пит, усети го,че той иска деца и от там заклинчи в тая посока. Спомням си интервюта в които Пит разказваше,че докато са били гаджета още с Анджи, Мадокс го наричал татко... то така става тая работа. За мен си е манипулация.
Виж целия пост
# 595
Дженифър е талантлива и чаровна, но спрямо генетичният материал на Анджелина няма как да се класира. Анджелина изтрещя в последните години, а може би винаги си е била такава, но за сметка на това е много, много красива.
Виж целия пост
# 596
Анджелина се кротна последните години, преди беше доста по-изтрещяла.
Виж целия пост
# 597
Тя май винаги си е била кукувица 😃
Виж целия пост
# 598
Снимка от сватбата на Глория Петкова:
Скрит текст:
Този със синия костюм явно е така дълго пазеният в сянка младоженец ...
Допълвам поста с още 2 снимки:
Скрит текст:

Виж целия пост
# 599
Чаровна булка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия