Звездни компромати- 362 част

  • 110 871
  • 757
# 615
Че не носи на пиене. Много е красива като булка.
Виж целия пост
# 616
Ирина Шейк и бебе Леа, много сладка
https://www.instagram.com/p/BizsgOxATWF/
Виж целия пост
# 617
Наистина ли ви харесва булката? С таз коронка на главата, прическата и цветът на косата са като на 50-годишна даскалица. Роклята е скучен модел..... Тя нали залиташе по 20-те години на миналия век, ако беше се облякла в този стил, щеше да е по-добре, отива й.
Виж целия пост
# 618
Е нали е световно неизвестен модел Глория Simple SmileИ се излагаше качествено в един Вип Брадър..
Виж целия пост
# 619
Виждали сме я в доста опърпан вид във "Вип Брадър". На тези снимки е блестяща.
Виж целия пост
# 620
Добре де, нали беше бременна роди ли? За Глория питам?
Виж целия пост
# 621
В края на петия месец е.
Виж целия пост
# 622
На мен кумата много ми хареса от тези тъй далечни снимки.
Виж целия пост
# 623
Не бях погледнала снимките, но тъй като съм 50 годишна даскалица се върнах да видя какви трябва да бъдат цветът на косата и прическата ми. Ами нито моите са такива, нито на някоя от колежките ми, от които 20-тина също са 50 годишни даскалици.
Иначе булката ми хареса.
Виж целия пост
# 624
Маги Сидеров - екс Желязкова  много късокрака милата.
Виж целия пост
# 625
МагитУ някак ми напомня на Серина Уилямс,колкото и да се чекне  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 626
Не бях погледнала снимките, но тъй като съм 50 годишна даскалица се върнах да видя какви трябва да бъдат цветът на косата и прическата ми. Ами нито моите са такива, нито на някоя от колежките ми, от които 20-тина също са 50 годишни даскалици.
Иначе булката ми хареса.

Глория Петкова прилича на 50 -годишна даскалица, но не всяка50-годишна даскалица прилича на Глория Петкова! Усещаш ли разликата? 😀  Излишно си се връщала да отваряш снимки.
Виж целия пост
# 627
Хич не вярвам аз и на дума от писанките покрай раздялата на Пит и Анистън и голямата любов с Анджелина. Ето това е снимка от последната ваканция на Брад и Дженифър, папарашки снимки, буквално няколко дни преди да обявят раздялата си.
Скрит текст:

Държа да отбележа, че подобни папарашки снимки на Брад и Анджелина, за времето на връзката им не са излизали в медиите, който намери - да ги пусне.
Виж целия пост
# 628
Изглежда, че Анистън до последно е живяла в заблуда.
Виж целия пост
# 629
Аз винаги съм харесвала Анистън повече от Джоли, на втората всичко ми е too much, и устни, и  чело,....голяма глава на твърде слаба фигура.... Просто на моменти много прилича на баща си, който ми е адски неприятен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия