Евровизия 2018 - Полуфинал II (Тема 24)

  • 78 988
  • 1 760
# 990
Чалга тайм.
Виж целия пост
# 991
Харесвам холандците, и песента е хубава, и самото изпълнение много добро.

Ирландецът пя фалшиво. И ако не беше танцуващата гей двойка, никога нямаше да помирише Топ 10.
Виж целия пост
# 992
Израел ме отвя! Най-свежото и шантаво нещо, което чух.



Тя май е DJ и затова така успява да комбинира стилове, които изглежда, че не могат да се комбинират.

Не знам дали ми хареса, но имаше творчество и оригиналност.

Кофти ми е да го призная, но вярно има оригиналност Rage
Виж целия пост
# 993
Забравих, че ирландците залагат на гей аудиторията. Направили са си домашната работа за маркетинговото проучване .
Айде и "мексиканката" Фурейра.
Виж целия пост
# 994
А има ли телефона за гласуване от България?
Виж целия пост
# 995
Ето я победителката! Heart Eyes
Виж целия пост
# 996
Ееееее If love was a crime!

И после уака-уака на Шакира.
Виж целия пост
# 997
Хич не ми напомня на песента на поли генова на мен...
Виж целия пост
# 998
На тая девойка първите ѝ шест тона са копие на първите шест в песента на Поли от 2017.
Виж целия пост
# 999
Айде кипърското Барби...  Sunglasses
Виж целия пост
# 1 000
Не е нищо особено, какво я величаят толкова.
Виж целия пост
# 1 001
Аз съм в Ирландия и тук много се вълнуват, че са на финал. Последните 5 години все не се класираха. Проглушиха ми ушите с тази песен последните 2 седмици по радиото. Малко е скучна, а и този гейски танц... Whistling
Виж целия пост
# 1 002
Този костюм на кипърката не й стои грам добре. Трябва си малко ханш, ако ще обличаш такова нещо
Виж целия пост
# 1 003
На тая девойка първите ѝ шест тона са копие на първите шест в песента на Поли от 2017.
Абсолютно!
Виж целия пост
# 1 004
Тая кипърската песен толкова прилича на песента на Поли Генова...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия