Евровизия 2018 - Полуфинал II (Тема 24)

  • 78 987
  • 1 760
# 1 020
кипърката има страхотен гръб от беквокалистки
с това мятане на главата щеше да е страшно ако е сама.
италианците са добри
Виж целия пост
# 1 021
Ако трябва да избирам между Кипър и Израел ще избера вторите,защото ще се вълнуват (и купоняават цяла нощ) и утре въобще няма да им е до работа.


И Италия харесвам.
Виж целия пост
# 1 022
За първи път слушам италианската. Харесва ми
Виж целия пост
# 1 023
Много темпераментно и емоционално изпълнение на Кипър.
Виж целия пост
# 1 024
Защо нямаше на български текст, все на руски и сръбски виждах
Виж целия пост
# 1 025
   Нямам представа как можеш да пееш и да танцуваш по този начин....Браво на Израел!
Виж целия пост
# 1 026
Песента на Италия е хубава, но не ми е за победител на Евровизия.

Иначе идеята с надписите им е страхотна! Трябваше нашата на едни космически мултимедии да си върви с текста, както си ни е на клипа.
Виж целия пост
# 1 027
Аууууу...италианците ме грабнаха. Силна песен.

Еехххх, стара Любов е за мен италианската музика...
Виж целия пост
# 1 028
И тези ли пеят за имигрантите? Абе европа е влюбена в завоевателите си.
Виж целия пост
# 1 029
Според мен това си е опит да повторят успеха на Руслана.

Къде, къде е Руслана.... Не може да й стъпи на малкия пръст.

Така си е!  Peace

Много приятни италианците.
Виж целия пост
# 1 030
О, Италия... 
Ето едни истински музикални хора. А единият е и много секси.
Ужас, не знам за кого да гласувам - Австрия, Германия, Италия...
Виж целия пост
# 1 031
След първия полуфинал, албанците и гърците се бяха захапали жестоко в спор каква е “кипърката”. Не могат да я разделят тази жена Simple Smile))
Фуегото пя фалшиво. На полуфинала се представи по-добре отколкото на финала.
Виж целия пост
# 1 032
гласуването започва
Виж целия пост
# 1 033
Аз ще гласувам само за нашите.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 034
Този костюм на кипърката не й стои грам добре. Трябва си малко ханш, ако ще обличаш такова нещо

В шведския форум болшинството са убедени, че е от третия пол...заради липсата на ханш Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия