Лежащи мами 41

  • 67 097
  • 767
# 240
На мен фетална са ми правили според календарните седмици.Контракциите може да са и само менструални болки и болки в кръста без стягания на корема.Аз като получа контракция което най често става като съм по гръб веднага сменям позата и тя отшумява.
Виж целия пост
# 241
На мен фетална са ми правили според календарните седмици.Контракциите може да са и само менструални болки и болки в кръста без стягания на корема.Аз като получа контракция което най често става като съм по гръб веднага сменям позата и тя отшумява.

Календарните седмици са същите, като гестационните седмици.  Календарния месец е различен от лунарния месец.
Виж целия пост
# 242
Приемам забележката фаталните ми ги правиха по гестационни седмици.
Виж целия пост
# 243
Днес и аз бях на преглед шийката ми от 29 мм се е възстановила на 36 мм. В 24 седмица съм бебка е 660 грама. Продължавам с лежането.
Виж целия пост
# 244
Здравейте Simple Smile
Искам да ви се извиня,че ви засипвам с въпроси ,но наистина съм се превърнала в неописуема паника...Снощи бях на спешен преглед,поради болки ,които меняха местоположението си ,но доктора ми обясни,че матката е спокойна и няма нищо притеснително.Не ми е отказал болнично лечение,но ме посъветва да се прибера вкъщи.
Питанката ми е дали може да не се засече контракция с ехограф ?
Виж целия пост
# 245
Тя си се вижда, няма как според мен да не се види.
Може бебето да се е мърдало, да имате чувствителна матка.
Аз имах болки от началото, та чак до края на бременността ми (планово секцио, 38 г с), които не винаги бяха контракции.
Здравейте Simple Smile
Искам да ви се извиня,че ви засипвам с въпроси ,но наистина съм се превърнала в неописуема паника...Снощи бях на спешен преглед,поради болки ,които меняха местоположението си ,но доктора ми обясни,че матката е спокойна и няма нищо притеснително.Не ми е отказал болнично лечение,но ме посъветва да се прибера вкъщи.
Питанката ми е дали може да не се засече контракция с ехограф ?
Виж целия пост
# 246
Сменящите си положението болки не ми звучи като контракции ?!
Не знам в като седмица си , ама ако всяка болка преживяваш така.. Намери си занимание , което да те отвлича .
Осъзнай, че в организма ти се случват промени, матката расте ,избутват се разни органи или се притискат, бебето бута и още какво ли не ...
Виж целия пост
# 247
Сменящите си положението болки не ми звучи като контракции ?!
Не знам в като седмица си , ама ако всяка болка преживяваш така.. Намери си занимание , което да те отвлича .
Осъзнай, че в организма ти се случват промени, матката расте ,избутват се разни органи или се притискат, бебето бута и още какво ли не ...
Все още съм в 23 седмица  и предполагам ,че паниката ми е в повече
Рисувам,чета книги и гледам филми,но винаги съм била много чувствитална и може би там се крие разковничето Simple Smile
Виж целия пост
# 248
Dannaiy, и аз съм паника ! Просто пренастрой мисленето Wink 
Има седмици , в които се чувствам и си мисля позитивно, нооо има и седмици направо съм драма. Явно и хормоните си бушуват.
Виж целия пост
# 249
Здравейте Simple Smile
Изписаха ми кордафлекс и утрогестан ,но в аптеката ме наплашиха,че не може да се ползват от бременни
Някой ползвал ли е КОРДАФЛЕКС
Виж целия пост
# 250
Dannaiy, в аптеката не са запознати със състоянието ти. Не ги слушай тях, а лекаря си!
Виж целия пост
# 251
Искам да попитам венозното вливане на магнезий и нош па как точно действа?
Виж целия пост
# 252
Ако магнезия е на бърза капка може да ти се догади, да повръщаш, вие ти се свят, става ти горещо. Обикновено 1 банка върви 3-4 часа.
Виж целия пост
# 253
На мен лично,системата с кормагнезин не ми подейства ,но май съм изключение Grinning
Иначе моята банка беше включена за 8 часа
Виж целия пост
# 254
изобщо не си изключение
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия