Hell’s Kitchen България - сезон 1, тема 6

  • 60 629
  • 741
# 390
Циркът започна.
Виж целия пост
# 391

Когато Виктор пита кой е направил нещо, Ниновева винаги услужливо отговаря, ако не е тя авторът.
[/quote] а сега оглежда 'козунака - бурата' като питя кой го е рпавил, мълчи, скатава се, надявайки се да й се размине и накрая -аз го правих шеф..

Усети, че й е ред да си ходи и ревнА, че се и разболя! Пфу!
Виж целия пост
# 392
Аха. Може след формата да й предложат работа в Народния театър.  Mr. Green
Виж целия пост
# 393
Айдее почнА се.Оскар за най добра драматична роля.
Нина отърва изгонването май.
Надява се да я съжалят и да не изгонят горката, болна женица.
Ангелов би трябвало да не допусне поредния фарс на Нина да му повлияе.
Иначе... Марто е пътник.
Виж целия пост
# 394
Нагло, по-нагло, най-нагло, Нина  #Cussing out
А се жалваше, че била сама, ми той мъжа и е избягал с 300 от туй чудо.
Виж целия пост
# 395
ЕЙйй, много сте бързи  Mr. Green

Тъкмо влезнах да споделя , че е за Народния театър , а вие сте ме изпреварили  Joy Joy Joy

Виж целия пост
# 396
Още като гледах как риташе столовете, защото е номинирана, ми стана ясно, че Нина има сериозни проблеми с нервите. То и за нея не е полезно да е там, ще вземе да пощурее изведнъж и да почне да бие наред с тиганите
Виж целия пост
# 397
Марто е тая вечер само като гледам как тръгна от самото начало.
Виж целия пост
# 398
Що плюете така горката женица ?
Сосчето не е нейното, друг да си го пие...
Не мога да повярвам, че ще спънеш и бутнеш човек за да падне
Виж целия пост
# 399
И ся ще изгони марто еми не е честно нина  изигра театъра  и се измъкна е бясна  съм...
Виж целия пост
# 400
Е явно ще е Марто.
Нина се спади.Лошо и е.
Марто що не се тръшне и той.
Виж целия пост
# 401
Аха. Може след формата да й предложат работа в Народния театър.  Mr. Green

На голямата сцена, обаче.

Ето ѝ един Оскар.

Нямаше как да избяга от изгонване. Само припадане му е майката!
Виж целия пост
# 402
Как ги късат тези равиоли?
И Нина защо за два месеца никога не е била на сосове?
Виж целия пост
# 403
аз вече започвам да подозирам, че я карат да е такава. Особено в коментарите.
Виж целия пост
# 404
Мммм, колко е самоотвержена! Нямам пуканки, но имам бадемки.  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия