Hell’s Kitchen България - сезон 1, тема 6

  • 60 629
  • 741
# 570
Говорих си с Мартин преди малко. Прекрасен, хубав млад мъж. Няма и следа от диалект. Simple Smile Интересни неща ми разказа. Когато е подал документи за участие в предаването, е отбелязал, че има опит само с традиционната българска кухня. Казали са му, че това не е проблем. Попитах го дали наистина е щял да бръкне в тигана с горещото олио. Той ми показа ръцете си - едната е с рани и мехури от изгаряния. Да, щял без проблем да го направи. Simple Smile За Нина не каза нищо по-различно от това, което ние тук си говорим, но му е жал за децата ѝ. Аз му отговорих, че Нина е тази, която би трябвало да помисли за децата си. Получава страшно много съобщения във Фейсбук, много му е мило, че има такава подкрепа.
Виж целия пост
# 571
Вчера видях Филип на Улицата на готвачите във Варна.Май не е той победителят...За което съжалявам 😟

Гледайки промото ми се струва, че той е следващия изгонен.  Sad
Ох не го казвай моля те.

И на мен Филип ми е любимец и искам да спечели, ама като гледам отношението на Ангелов хич не вярвам.
Виж целия пост
# 572
И аз искам Филката да спечели, сладурчото с очилцата....ама не се знае! Praynig
Виж целия пост
# 573
Аз все си мисля, че Фил и шеф се познават отпреди и са приятели. Не си обяснявам по друг начин вечните обиди, и хилещия се Филип.
Светла- победител.
Виж целия пост
# 574
И аз искам Филката да спечели, сладурчото с очилцата....ама не се знае! Praynig
И аз още от самото начало начало ми допада . И с кръглите очилца е много сладък все едно анимационно геройче .
Виж целия пост
# 575
Говорих си с Мартин преди малко. Прекрасен, хубав млад мъж. Няма и следа от диалект. Simple Smile Интересни неща ми разказа. Когато е подал документи за участие в предаването, е отбелязал, че има опит само с традиционната българска кухня. Казали са му, че това не е проблем. Попитах го дали наистина е щял да бръкне в тигана с горещото олио. Той ми показа ръцете си - едната е с рани и мехури от изгаряния. Да, щял без проблем да го направи. Simple Smile За Нина не каза нищо по-различно от това, което ние тук си говорим, но му е жал за децата ѝ. Аз му отговорих, че Нина е тази, която би трябвало да помисли за децата си. Получава страшно много съобщения във Фейсбук, много му е мило, че има такава подкрепа.

Страхотно! Представи се като типичен достоен еленчанин. Благодаря, че сподели.
Виж целия пост
# 576
И аз искам Филката да спечели, сладурчото с очилцата....ама не се знае! Praynig
И аз още от самото начало начало ми допада . И с кръглите очилца е много сладък все едно анимационно геройче .
От всички той готви най добре и иима най добър опит, ама шефа е безмилостен все го унижава....но Филката приема с достойнство! Много ми е сладък!
Виж целия пост
# 577
Ето тук Филип обяснява защо Ангелов е цвете, и не му пука като му крещи:
https://nova.bg/accents/view/2018/05/21/216598/%D0%BA%D0%B0%D0%B … 1%80%D0%B8%D1%8F/

System Error, благодаря за споделеното за Марто. Симпатяга е, и му желая успех!
Виж целия пост
# 578
Ето тук Филип обяснява защо Ангелов е цвете, и не му пука като му крещи:
https://nova.bg/accents/view/2018/05/21/216598/%D0%BA%D0%B0%D0%B … 1%80%D0%B8%D1%8F/

System Error, благодаря за споделеното за Марто. Симпатяга е, и му желая успех!


Благодаря. Жената на Филип е много сладка.
Виж целия пост
# 579
Ето тук Филип обяснява защо Ангелов е цвете, и не му пука като му крещи:
https://nova.bg/accents/view/2018/05/21/216598/%D0%BA%D0%B0%D0%B … 1%80%D0%B8%D1%8F/

System Error, благодаря за споделеното за Марто. Симпатяга е, и му желая успех!

Еййй, голям сладур, изкефи ме тотално, интелигентен млад мъж.....с възпитание, дълг към родители, джентълмен! Дано да победи,ей такива хора заслужават да са лидери! bowuu chef bowuu
Виж целия пост
# 580
Страхотно! Представи се като типичен достоен еленчанин. Благодаря, че сподели.
Точно на честванията за празника на Елена го видях. Прекрасен град с хубави хора. Simple Smile
Аз бих се радвала да спечели Филип, макар че понякога леко ме дразни, но съм почти сигурна, че ще е Дани. Утре чакам с нетърпение сърцето да излети от тигана.
Виж целия пост
# 581

Точно на честванията за празника на Елена го видях. Прекрасен град с хубави хора. Simple Smile


Да, днес е празникът на града. И хората, и градът са прекрасни.
Виж целия пост
# 582
Много хубаво интервю на Филип, благодаря!  bouquet Ненапразно е масово харесван.
Виж целия пост
# 583
Мдааа, и аз го харесвам, въпреки, че имаше изцепки за Иван, още помня това с изпълзяването в дупката.... Mr. Green
Дани или Светла ще са победители, по-вероятно Дани.
Виж целия пост
# 584


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия