Hell’s Kitchen България - сезон 1, тема 6

  • 60 628
  • 741
# 90
Не съм против  със спойлерите, но трябваше да го сложиж в скрит текст за тези, които не искат да знаят.
Виж целия пост
# 91
Не съм против  със спойлерите, но трябваше да го сложиж в скрит текст за тези, които не искат да знаят.
Аз ли?
Написах, че това си е моят сценарий, не съм написала кои са били на снимката на Златка.
Предвид видяното от снимката, която не съм пускала аз все пак, си ги натъманих Simple Smile
Виж целия пост
# 92
Аз пък си мисля, че борбата ще е между Дани и Светла. Или Филип и Светла.
Виж целия пост
# 93
Е, то има ли някой , дето да не е видял снимката?  Twisted Evil
yess, браво, че не си я видял.

Имам предвид някой,  който следи предаването. Аз не бях в Бг тогава, и пак я видях, а после си наваксвах на запис.
Виж целия пост
# 94
За големия финал трябва да останат 2ма. Ако е вярно инфото в Уикипедиа. Макар, че там пишеше, че черни престилки слагат последните 6, а нашите ги дадоха по- рано.
Виж целия пост
# 95
Е все трябва да има финална тройка. Светла, Филип и Дани заслужават да са там, според мен.
Виж целия пост
# 96
И аз съм за Светла победител.
Мерси за темата  Simple Smile
Виж целия пост
# 97
Аз не съм видяла снимката също.  За финала се колебая. И Светла и Филип и Дани Спартак дават заето в някои моменти и блокират. Но те тримата ще стигнат до полуфинал.
Виж целия пост
# 98
Е, то има ли някой , дето да не е видял снимката?  Twisted Evil
yess, браво, че не си я видял.

Имам предвид някой,  който следи предаването. Аз не бях в Бг тогава, и пак я видях, а после си наваксвах на запис.
Аз я пропуснах, при това съвсем умишлено. И спойлерите не чета. Мразя да знам какво предстои.
Виж целия пост
# 99
Сто процента  съм уверен, ме победител ще бъде жена!
Виж целия пост
# 100
Сто процента  съм уверен, ме победител ще бъде жена!
Ъъъъъ , Нина брои ли се за жена.
Виж целия пост
# 101
Ъъъъъ , Нина брои ли се за жена.
Брои се за Торбалана
Виж целия пост
# 102
И аз виждам Светла като победител - изпълнява каквото ѝ се нареди и не се бие в гърдите колко може, идеална ще е като за позицията при Ангелов. В нея не виждам лидер, а изпълнител.
Виж целия пост
# 103
Ъъъъъ , Нина брои ли се за жена.
Брои се за Торбалана

Трябва да почна да плаша малкия с нея ако не слуша  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 104
Ъъъъъ , Нина брои ли се за жена.
Брои се за Торбалана

Трябва да почна да плаша малкия с нея ако не слуша  Joy Joy Joy

 Joy Joy
Аз съм за Светла!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия