Hell’s Kitchen България - сезон 1, тема 6

  • 60 629
  • 741
# 420
Ако можеше и двамата заедно поне.
"Искам да съм пластилин във въшите ръце, шеф!" Confounded
Виж целия пост
# 421
Ще повърна докато я слушам тази.
Виж целия пост
# 422
Леле тази Нинка все едно му се сваля хихихи.
Виж целия пост
# 423
Ей, аман вече Нина пак спаси кожата с наколенките
Виж целия пост
# 424
"Искам да стана като Вас". Сърцето ѝ било в тигана. Ще припадна.
Виж целия пост
# 425
Много ги мразя такива неща - сълзите ми са в очите, обаче те гоня.

Аз ви казвам, че е влюбена в него, ама вие не вярвате! Вижте, и пластелин в ръцете му е готова да бъде! Макар че повече прилича на козунак.
Виж целия пост
# 426
Жива да не бях.Пластелин в ръцете на Ангелов.
Ужас, ужас, ужас.
Оная пак се измъкна.
Неам нерви вече.Припадам, лошо ми е.Усещам агресия в себе си.
Виж целия пост
# 427
Е, удариха дъното, аз мисля да не гледам повече.
Виж целия пост
# 428
Браво на Мартин! Най - достойният участник.
Виж целия пост
# 429
И от Ангелов започна да ми се повръща, как я слуша и попива хвалебствията и.
Виж целия пост
# 430
Еее неееее неее нееее нееееевеееевекелрлфлфкдкфкфлдкендкфлемьндкрмкфмф   
Мисля, че това е най-точния коментар!
Виж целия пост
# 431
И на мен ми се доплака за марто наистина може да се нарече   мъж.  Как се мазнеше туй тъпото дебелото чак ме напуши  на смях пластелин мластелин искала да бъде, я иди се наспи..
Виж целия пост
# 432
Пластелиновата Нина...  Sick
Виж целия пост
# 433
От сега нататък ми е все тая кой ще спечели, само тая да отпадне!
Виж целия пост
# 434
Ангелов и той не е много мал, щом търпи тези подмазвания и то точно от Нина. Можеше поне да я репликира.
Отврат!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия