Откраднат живот 49 Критична точка: Предателството идва неочаквано... /14.05-20.05/

  • 80 012
  • 1 969
# 225
Аз само да отбележа, че понеже всичко е само секс и той не я обича тая отровната грешница, та затова си изпя цялата житейска история пред нея, само момента със зачеването пропусна. Но той все пак не я познава човека не можеше да и сподели и това. Ох Марио как ще съжаляваш мойто момче.
Нямаш идея с какво нетърпение го чакам момента, в който мнооого ще съжалява. Joy
Трябаше да й каже, че не я обича, че да му повярвам, пък така някак си не успях. Що така?Joy

Ама той не й е казвал, че я обича. Или аз нещо съм пропуснала? Моля да ме поправите - къде, кога в кой епизод? Grinning
Виж целия пост
# 226
Що, така по-драматично, тоя не очаквам да се качи на самолета, а да тича след нея към изхода Joy
Виж целия пост
# 227
Що, така по-драматично, тоя не очаквам да се качи на самолета, а да тича след нея към изхода Joy

Ааааа, ама тя ли пе заминава някъде?
Виж целия пост
# 228
Аз само да отбележа, че понеже всичко е само секс и той не я обича тая отровната грешница, та затова си изпя цялата житейска история пред нея, само момента със зачеването пропусна. Но той все пак не я познава човека не можеше да и сподели и това. Ох Марио как ще съжаляваш мойто момче.
Нямаш идея с какво нетърпение го чакам момента, в който мнооого ще съжалява. Joy
Трябаше да й каже, че не я обича, че да му повярвам, пък така някак си не успях. Що така?Joy

Ама той не й е казвал, че я обича. Или аз нещо съм пропуснала? Моля да ме поправите - къде, кога в кой епизод? Grinning
Ами за мен всички неща, които правеше значеха много повече от тая дума "обичам те" и показваха любовта му към нея. Иначе, не го е казвал.
Виж целия пост
# 229
Ааааа, ама тя ли пе заминава някъде?

Нееее, той!!! Ама може и тя, в стил Бодигард да го разиграят Grinning
Виж целия пост
# 230
Що, така по-драматично, тоя не очаквам да се качи на самолета, а да тича след нея към изхода Joy

Абе шега, майтап ама аз друго си мисля. Това с отхвърлянето на черния дроб на Тони дето ни го пробутаха още в първи епизод, ако решат пак да дълбаят там /щото нали - ако в първо действие се появи пушка, то в трето тя задължително ще гръмне/ хич няма да е ОК за Марио и Зорница. Обяснявам - братята щяха да заминават за Израел основно, за да се лекува Тони в чернодробна клиника там, а Марио беше успял да си намери и работа, т.е. опциите за спасяване на положението в България са били изчерпани. Сега, нали, едва ли за няколко месеца медицината у нас е напреднала толкова, че да може това, което са щели да правят в клиниката в Израел да могат да го направят тук. Значи появи ли се проблема с черния дроб, аз се подготвям психически за заминаване на Ковачеви. Марио сам му каза, че шанса за ретрансплантация и за успех след нея е минимален. Никакви илюзии нямам, че ако нещо такова стане, Тони ще го лекуват в България.
Виж целия пост
# 231
В Петък като го слушах Марио какви ги блещи ми идеше да избягам с писъци от пред телевизора,направо ме достраша.А сега като се сетя какво и каза направо ми е смешно.Ти си отрова.Еми мойто момче то и в песните се пее- любовта е отрова.Ама на него от палпиране не му е останало време да разбере и сега се бунтува,че го натровиха.
Виж целия пост
# 232
Е той с голямо желание пиеше от тази отрова, беше му много приятно, караше го да бъде щастлив, весел, оглупял и искаше още, какво сега се е заоплаквал, не знам Grinning
Виж целия пост
# 233
Зайко, аз най-чистосърдечно си признавам, че се уплаших. А като се показа като кавалер и с юмрук отвори вратата на гардеробчето, направо подскочих. Страхотно изиграна сцена.

Викате любовта е отрова а
Остави таз песен любовна,
не вливай ми в сърце отрова -
млад съм аз, но младост не помня,
пък и да помня, не ровя



Виж целия пост
# 234
Зайко, аз най-чистосърдечно си признавам, че се уплаших. А като се показа като кавалер и с юмрук отвори вратата на гардеробчето, направо подскочих. Страхотно изиграна сцена.

Викате любовта е отрова а
Остави таз песен любовна,
не вливай ми в сърце отрова -
млад съм аз, но младост не помня,
пък и да помня, не ровя




Мен моментът, в който я бутна към гардероба ме стресна истински. После за отварянето бях подготвена от промото.
И тоя тих, направо зловещ глас...абе майсторска работа Heart
Виж целия пост
# 235
Що, така по-драматично, тоя не очаквам да се качи на самолета, а да тича след нея към изхода Joy

Ааааа, ама тя ли пе заминава някъде?
При Мона или при Банков? Това е върпоса.
Виж целия пост
# 236
Зорница с Банков ще се разминат на летището - тя заминаваща за Германия, той пристигащ от Германия.
Виж целия пост
# 237
Е той с голямо желание пиеше от тази отрова, беше му много приятно, караше го да бъде щастлив, весел, оглупял и искаше още, какво сега се е заоплаквал, не знам Grinning
Тони му е инжектирал противоотровата без Батко да знае. Joy
Виж целия пост
# 238
Е той с голямо желание пиеше от тази отрова, беше му много приятно, караше го да бъде щастлив, весел, оглупял и искаше още, какво сега се е заоплаквал, не знам Grinning
Няма угодия, браткооо. Хем го сърби, хем го боли.
Виж целия пост
# 239
Чета,чета и няма как:ще се гледа сцената от петък, пак Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия