Лято топло наближава,а Септемврийче в коремчето на мама шава

  • 50 250
  • 756
# 165
Тъй като аз днес се вкарах в някакви филми с тази тромбофилия (баща ми е с белодробна емболия и още куп болести на сърцето и явно съм предразположена) искам да питам Иля, дали като си изследвала фибриногена се е проличало, че има нещо съмнително. Мисълта ми е имаше ли отклонения? А протромбиновото време изследвала ли си го?

Sollsoll, изследвах си всичко, но освен тромбофилията не излезе друг проблем, а това пречи не на забременяването, а на задържането, за това и си мисля, че няма как да се появи в 6 месец.

Плади, благодаря за информацията за магнезия, аз си го самоназначих заради болезнените крампи, които получавам, но до сега често го приемах след млечен продукт, от сега нататък ще внимавам.


Виж целия пост
# 166
Благодаря ви за отговорите момичета. Flowers Hibiscus Аз съм по-склонна да не го правя това генетично изследване в момента. Пускам си изледване за фибриногена, чернодробните и албумина по препоръка на кардиолога и се моля всичко да е наред.

Не мога да разбера, чак яд ме хваща Rage като съм казала на прегледите, че имам фамилна обремененост защо никой не го взима предвид това.
Иначе и аз съм на мнение като Mn.nikol , че е добре бременната да е информирана и вече ако желае нека си прави каквито иска изледвания. Въпрос на личен избор.

Вълшебство пожелавам ти хубаво да си прекарате и да се заредите с много положителна енергия от пътешествието.

Twinkie дано всичко е наред....това с инжекциите е много неприятно. Важен е крайния  резултат. Animal Hatching Chick

Това за магнезия, че се пиел поне 2 часа след мляко, сирене, кашкавал и тн не го знаех. Ей затова е форума златни сте. Kissing Face
Виж целия пост
# 167
Twinkie, бързичко да се оправяш и всичко с бебка и теб да е наред. После си пусни болничен, ще ти бъде по- спокойно и ще можеш да си почиваш. Kissing Heart
Виж целия пост
# 168
Здравейте мами да попитам вече съм в 21 г.с. и не усещам бебчо много да шава  нормално ли е защото като бях в 18 г.с го усещах доста повече с предна плацента съм и само се шашкам карам мм да го гали да му говори ама не..само един път на ден го усещам попринцип утре съм на лекар и се надявам всичко да е ок.
Виж целия пост
# 169
Здравейте мами да попитам вече съм в 21 г.с. и не усещам бебчо много да шава  нормално ли е защото като бях в 18 г.с го усещах доста повече с предна плацента съм и само се шашкам карам мм да го гали да му говори ама не..само един път на ден го усещам попринцип утре съм на лекар и се надявам всичко да е ок.
Здравей, аз съм в 24 г.с и има дни в които е супер активен и има и дни в които го усещам по 1-2 пъти съвсем лекичко, така че според мен не е нищо притеснително Simple Smile и бебетата явно имат мързеливи дни Smiley и колкото повече го мислиш и се притесняваш толкова по-малко го усещаш.. поне при мен е така Simple Smile)
Виж целия пост
# 170
Здравейте мами да попитам вече съм в 21 г.с. и не усещам бебчо много да шава  нормално ли е защото като бях в 18 г.с го усещах доста повече с предна плацента съм и само се шашкам карам мм да го гали да му говори ама не..само един път на ден го усещам попринцип утре съм на лекар и се надявам всичко да е ок.

И аз точно в тези седмици имах същите усещания. Струваше ми се, че беше по-активно в началото като започнах да усещам към 18 г.с. отколкото в 20-21 г.с.
Сега съм в 25 г.с. и попринцип е доста активно, но има периоди (цял ден примерно) и ми се струва, че не го усещам особено. Relieved
По-спокойно ми е като подскача вътре Smile
Утре съм на преглед при АГ, дано всичко е ок. Flushed
Виж целия пост
# 171
Ох, а аз изпадам в някаква лудост. Страх ме е от вируси, нещо пак са се развърлували и имам чувството, че ще окача. Не живеем сами с таткото и някой от близките само да кихане и го гледам на кръв... Отделно имам и контакт с малки деца, които носят от детската градина вирусчета... Не искам да откачам, но само за това мисля - как да не се разболея. Има ли някоя като мен, защото ще се побъркам... Искам по - скоро да идва септември Grinning
Виж целия пост
# 172
Здравейте мами да попитам вече съм в 21 г.с. и не усещам бебчо много да шава  нормално ли е защото като бях в 18 г.с го усещах доста повече с предна плацента съм и само се шашкам карам мм да го гали да му говори ама не..само един път на ден го усещам попринцип утре съм на лекар и се надявам всичко да е ок.
Не се притеснявай аз също съм с предна плацента и в 21 г.с въобще не го усещах, едва към 24 г.с. започнах по-интензивно, сега даже се връщам от преглед въпреки моята анемия 102 хемоглобин бебето е цели 900 гр и отговаря на 26 г.с. вече си го усещам както трябва. Доволна съм много от прегледа мериха ми кръвотока на плацентата и пъпната връв, разгледаха му много подробно всички органи вкл. и сърце, даже измериха и колко кръв изтласква моето сърце към плацентата. За мое щастие всичко изглежда добре, надявам се така да си остане.
Виж целия пост
# 173
Ох, а аз изпадам в някаква лудост. Страх ме е от вируси, нещо пак са се развърлували и имам чувството, че ще окача. Не живеем сами с таткото и някой от близките само да кихане и го гледам на кръв... Отделно имам и контакт с малки деца, които носят от детската градина вирусчета... Не искам да откачам, но само за това мисля - как да не се разболея. Има ли някоя като мен, защото ще се побъркам... Искам по - скоро да идва септември Grinning
не си само ти хаха особено зимата бях лудлана, но сега нещо ми е по-спокойно вече Smiley
Виж целия пост
# 174
Ако пийнеш малко кафе или хапнеш шоколад ще започне да подскача 😀 поне при мен е така
Виж целия пост
# 175
На мен ми е притеснено, защото дъщеричката ми тръгва на детска градина от юли, точно последните месеци ще е изложена на всякакви вируси, които ще пренася в къщи.
Сега се чудя, какъв имуностимулатор да и давам и, дали има изобщо някой с ефект.
Виж целия пост
# 176
Девойки, благодаря за милите коментари. Бебока пак го прегледаха и док. Каза че е много добре. Даже след поредната банка ме пуснаха да си спя вкъщи под условието, че се водя в болница до 26ти ама това ме устройва. Сбогом работа, шеф и стрес! ☀Много съм щастлива, че съм вкъщи, всичко с беб е нормално и няма да се върна скоро в този цирк наречен офис!
Виж целия пост
# 177
На мен ми е притеснено, защото дъщеричката ми тръгва на детска градина от юли, точно последните месеци ще е изложена на всякакви вируси, които ще пренася в къщи.
Сега се чудя, какъв имуностимулатор да давам и има, дали изобщо някой има ефект.
Една позната ми беше препръчала "Екомер", каза че докато била бременна го е пиела и била много доволна
Виж целия пост
# 178
Петя, благодаря за препоръчката, аз за дъщеричката ми се чудя, какъв имуностимулатор да и давам, за да  я предпази от вируси.
Аз продължавам да пия витамините Pregnacare, Магнезий и от 8-ми месец ще си включа и пробиотик.
Виж целия пост
# 179
Ох, а аз изпадам в някаква лудост. Страх ме е от вируси, нещо пак са се развърлували и имам чувството, че ще окача. Не живеем сами с таткото и някой от близките само да кихане и го гледам на кръв... Отделно имам и контакт с малки деца, които носят от детската градина вирусчета... Не искам да откачам, но само за това мисля - как да не се разболея. Има ли някоя като мен, защото ще се побъркам... Искам по - скоро да идва септември Grinning


Биозин мама пия аз и съм мн доволна, да чукна на дърво, успешно се разминаваме с вирусите за сега.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия