Звездни компромати- 363 част

  • 96 252
  • 745
# 300
Останаха ми очите в Пипа

https://www.instagram.com/p/Bi9FktjA5fG/?taken-by=entertainmenttonight


Виж целия пост
# 301
Баба Бети в разкошен лайм цвят.  Роклята на булката  ми хареса като модел , не ми хареса плата , твърд и груб . Тряваше да е по-нежна материята. Меган   и Хари много свежи и щастливи. Иначе от гостите Амал прави впечатление определено.  Кейт много бързо е свалила килограмите евала. А сестра и Пипа с хубава рокля но определено неподходяща за яките и празци.
Виж целия пост
# 302
Живанши крале в модата? Joy
Плата е тежък и груб,който не стои добре на нежната фигура на Меган и сякаш роклята й е леко широка.Нещо по-лежерно щеше да е по-добре.Също така и много се мачка(а това също е можело да се предвиди).
И аз харесвам изчистени рокли,но тази ми идва прекалено обикновена за булка на принц.Можеха да добавят някакъв елемент като коланче например или малко дантела.

А,и защо косата й се разпада още преди церемонията в църквата?
Виж целия пост
# 303
Тази снимка много ме впечатли. Не я бях виждала. Хари и Даяна  Heart Eyes
https://www.instagram.com/p/Bi9WvdBBhwm/?taken-by=entertainmenttonight
Виж целия пост
# 304
Андреа 😂😂😂😂😂 Ще ме умори от смях тази жена с нейните фотошоп изпълнения 😃
https://www.instagram.com/p/Bi9v1IBDPbB/
Виж целия пост
# 305
Тази снимка много ме впечатли. Не я бях виждала. Хари и Даяна  Heart Eyes
https://www.instagram.com/p/Bi9WvdBBhwm/?taken-by=entertainmenttonight

.
Виж целия пост
# 306
Коя е тази хубавица?

https://static.dir.bg/uploads/images/2018/05/19/879477/orig.jpg?_=1526722850
Виж целия пост
# 307
Дъщеря на  брата на Даяна, първа братовчедка на Хари и Уилям. Красива и тя и роклята ѝ.
Виж целия пост
# 308
Много ми хареса шапката й и много стилно й стои. Красива е!
Виж целия пост
# 309
Дъщеря на  брата на Даяна, първа братовчедка на Хари и Уилям. Красива и тя и роклята ѝ.
Красавица, като покойната принцеса Даяна, леля и! Тези Спенсър много готини!
Виж целия пост
# 310
Е нали уж били забранени за сватбата жълто зелено-то и пепел от рози? Общо взето във всяка телевизия се бяха събрали някакви "разбирачи", които дрънкаха много глупости. Роклята на Меган ми хареса като модел, но наистина в горната част беше малко широка, особено на ръкавите. Не мисля, че е било, за да не е прекалено предизвикателна, защото пък на Кейт си беше по нея. Така широка, горната част ми прилича на някакъв костюм.
Виж целия пост
# 311
Как се казва племенницата на Даяна? Много е красива, браво! И доста прилича на леля си.
Виж целия пост
# 312
Е нали уж били забранени за сватбата жълто зелено-то и пепел от рози?
По това, което съм видяла върху аристократите от всички кралски сватби, няма забранен цвят. Simple Smile
Виж целия пост
# 313
Племенницата на Даяна се казва Кити Спенсър. Не прилича на леля си
https://www.instagram.com/p/BecvBf9AOgt/?hl=fr
Виж целия пост
# 314
Племенницата на Даяна се казва Кити Спенсър. Не прилича на леля си
https://www.instagram.com/p/BecvBf9AOgt/?hl=fr

Да, и аз сега и разгледах инстаграма. Даже и със снимката от сватбата не си прилича. Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия