Звездни компромати- 363 част

  • 96 249
  • 745
# 375
Определено Кейт повече ми харесва като булка, Мегън ме разочарова - красива, семпла рокле, но не  е за нейния тип фигура, като без талия е направо.
Виж целия пост
# 376
Защо пишете за сватбата в тази тема? Нали си има отделна?  И там и тук, станах разногледа Stuck Out Tongue Winking Eye

Може ли линк към другата тема Praynig
Виж целия пост
# 377
http://m.bg-mamma.com/?topic=1035081.new#new
Виж целия пост
# 378
Ами като гледам изборът на Мегън не е прецедент и явно не разбирате много от кралски платове и коприни, въпреки че тук всеки от всичко разбира най-добре.
Виктория Шведска
http://prikachi.com/images/410/9331410S.jpg
Шарлийн Монакска, 2011 г.
http://prikachi.com/images/413/9331413C.jpg

Втората рокля е разкошна. На майка ми роклята е била със същото деколте като при Меган, твърд плат приличащ на сатен, но отпред  горната част с семпла бродерия с цвят на бяло злато, в долната част съвсем леко разкроена във формата на буквата А.Била и е купена от Югославия тогава😊. Не е при мен иначе бих ви я снимала
Виж целия пост
# 379
Според някои медии е копирана роклята на принцеса Мери от Дания:
Мери и Меган
Виж целия пост
# 380
Нищо общо не виждам. На Мери роклята е разкошна!
Виж целия пост
# 381
Ами като гледам изборът на Мегън не е прецедент и явно не разбирате много от кралски платове и коприни, въпреки че тук всеки от всичко разбира най-добре.
Виктория Шведска
http://prikachi.com/images/410/9331410S.jpg
Шарлийн Монакска, 2011 г.
http://prikachi.com/images/413/9331413C.jpg


Хайде пък сега, казваме си мнението ✌ аз не твърдя, че разбирам, но не ми харесва как й стоеше, ако ще и 3 000 000 паунда да струва.
Виж другите две, които си качила колко добре стоят ✌
Виж целия пост
# 382
Прекрасни бяха, хванах церемонията при Гала. Беше досадно да слушам ужасния им превод и безумните коментари, но не е неочаквано. Този Минчев само се чуди как да каже нещо "скандално", само и само да насочи вниманието към себе си.
Относно булката и младоженеца, изглеждаха ми искрени, развълнувани и влюбени. Зарадвах се на щастието им. People Bride With Veil
Виж целия пост
# 383
И като сме на сватбена тема - Хю Грант ще се жени за първи път, сватбата ще е тази година, ето щастливата бъдеща булка
Виж целия пост
# 384
Колкото повече други рокли и булки гледам, толкова повече ми харесва Меган.
Виж целия пост
# 385
👀мале тази булка нито цици, нито талия, това за мен е най-лошата комбинация.
Виж целия пост
# 386
Връщам се сега от кралската тема. Толкова Много свободни съчинения по картинка прочетох, че ми е комично. Не липсваха и хитове,
които звучаха долу горе така: "Кейт изглежда селски в тази рокля" и отговор: "ми тя си е селянче", а в моята класация черешката беше:  "Не ги разбирам тези хора, имат толкова пари, как може да носят бижута на умрели хора" 😂😂😂
Виж целия пост
# 387
.... а в моята класация черешката беше:  "Не ги разбирам тези хора, имат толкова пари, как може да носят бижута на умрели хора" 😂😂😂

О, това беше върха наистина Grinning
Виж целия пост
# 388
Малко в страни от великата сватба да питам.. Александър Сано с Нели ли е още?
Виж целия пост
# 389
Четох забраните, които трябва да спазва и много се впечатлих, че при пътуване в куфара й винаги трябва да има черна дреха. Всеки член на кралското семейство трябвало да бъде подготвен за трагични събития. Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия