Звездни компромати- 363 част

  • 96 249
  • 745
# 495
Гола никога няма да си тръгне. Това са години на подмазване и близане на задници на подходящи хора.
Виж целия пост
# 496
https://www.instagram.com/p/BjC4BwGhkol/
Мерил и Том Ханкс . Обожавам ги!!
Виж целия пост
# 497
Андрей Арнаудов (от Иван и Андрей) днес е станал горд татко на бебе
Васил, честито, да е живо и здраво!
Баща му се е казвал Васил, нали?
Да.
Виж целия пост
# 498
Много се радвам за Андрей! Да им честит синът!
Виж целия пост
# 499
Ето и снимка от празника: vasil is my son
https://www.instagram.com/p/BjC-drvBP3Y/
Виж целия пост
# 500
Това лична страница на Мерил Стрийп ли е? meryl.queen.streep гледай ти!

Виж целия пост
# 501
Честито на Андрей и майката на детето (забравих и името).
Радвам се за двамата.
Виж целия пост
# 502
Това първо дете ли е за Андрей Thinking
А какво стана с Иван и Ирина?
Виж целия пост
# 503
Това лична страница на Мерил Стрийп ли е? meryl.queen.streep гледай ти!


Май е лична
Виж целия пост
# 504
Това първо дете ли е за Андрей Thinking
Да, първо и много дълго чакано и желано е това дете! Дай Боже всекиму такава радост!
Виж целия пост
# 505
Камерън Диаз през 90-те

Скрит текст:

Виж целия пост
# 506
Фенска е страницата.
Да е здрав Васил на Андрей! Heart Eyes
Виж целия пост
# 507
Здраво да е бебе Васил  Peace!
Тоя пък СанО на всяка манджа мерудия и все нахилен  Crossing Arms.Яд ме е за Нели(жена му).Залезе покрай него,като че ли...а навремето тя беше популярната. Дано се окопити (щом се разделят) и да е щастлива. Харесвам я! ...Н  newsm78е знам с какво се занимава в последните години. В Денсинг старс я гледах преди няколко години.
Виж целия пост
# 508
Какво са давали в Папараци за Саня и Ники Илиев? Той се изнасял, тя ревала...нещо такова четох. Някой гледал ли е?
Виж целия пост
# 509
Здраво да е бебе Васил  Peace!
Тоя пък СанО на всяка манджа мерудия и все нахилен  Crossing Arms.Яд ме е за Нели(жена му).Залезе покрай него,като че ли...а навремето тя беше популярната. Дано се окопити (щом се разделят) и да е щастлива. Харесвам я! ...Н  newsm78е знам с какво се занимава в последните години. В Денсинг старс я гледах преди няколко години.
А има ли основание така категорично да ги разделяме?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия