Бързи здравословни въпроси и отговори – 14

  • 65 705
  • 735
# 495
За шампоана-защо не пробваш с Kerium-La Roche Posay?
Той ексфолира и лекува Simple Smile
Виж целия пост
# 496
За шампоана-защо не пробваш с Kerium-La Roche Posay?
Той ексфолира и лекува Simple Smile

Ще го проверя, благодаря. Дори не се боядисвам вече от поне 3 години, няма спасение от тия люспи и това е...
Виж целия пост
# 497
А кетозал, низорал, селсун Блу или келуал дс? Всичките са добри.
Виж целия пост
# 498
Аз бих измивала косата първо с противопърхутен шампоан, а след това Низорал за 5 минути.
Виж целия пост
# 499
Чета и клатя, не ще пустината. И я чувам, че е там, отвратително е. На пого парти ще го обърна още малко Joy

Зест, изтече ли водата?

Навиваш хартиена фунийка като на върха да има малка дупка. Пъхаш в ухото и палиш горната част (широката). Добре е да има човек с теб, че да я махне от ухото когато наближи огъня, че да не си подпалиш косата. Легнала, с пълното ухо нагоре.

Може да се наложи и няколко фунийки да направиш.


Виж целия пост
# 500
Там е още. След малко ще ходя в майка ми и ще я накарам да асистира. Благодаря!
Виж целия пост
# 501
Там е още. След малко ще ходя в майка ми и ще я накарам да асистира. Благодаря!
Аз като патила много от уши направо ще отида на лекар. На пръв поглед е безобидно, но не го подценявай.
Виж целия пост
# 502
Има и едни пръчици с прополис за почистване на уши, пак се палят и издърпват ушната кал, вероятно и вода могат да изтеглят.
Виж целия пост
# 503
Има и едни пръчици с прополис за почистване на уши, пак се палят и издърпват ушната кал, вероятно и вода могат да изтеглят.

На тези фитосвещи пише, че служат и за изтегляне на вода. Peace
Виж целия пост
# 504
Да, такива, забравила им бях името:blush:
Благодаря, Лабрекс!
Виж целия пост
# 505
А кетозал, низорал, селсун Блу или келуал дс? Всичките са добри.

Всичките са пробвани през годините и никой не се справи..
Виж целия пост
# 506
Сериозно ли? Келуал дс не е точно противопърхутен, успокоява скалпа и на нас много ни помага, защото нямаме " истински" пърхут, ами чувствителен скалп.
Виж целия пост
# 507
Mомичета, имам упорито бяло течение с вид на пресечено мляко. Много е неприятно. На какво може да се дължи?
Преди дни ходих на гинеколог и бях ок.
Ще има ли полза, ако си правя промивки някакви или ако се измивам с нещо специално? Последните няколко пъти и по време на секс ми беше некомфортно-щипеше ми, пареше...

И аз за шампоан да питам, трябва ми ежедневен за тънка коса. Налага се всеки ден да мия косата си и ми се ще да е максимално пречистен.
Виж целия пост
# 508
Вероятно са гъбички. Пробвай глобулите на Иделин Белиема - слагат се една седмица.
Виж целия пост
# 509
Mомичета, имам упорито бяло течение с вид на пресечено мляко. Много е неприятно. На какво може да се дължи?
Преди дни ходих на гинеколог и бях ок.
Ще има ли полза, ако си правя промивки някакви или ако се измивам с нещо специално? Последните няколко пъти и по време на секс ми беше некомфортно-щипеше ми, пареше...

И аз за шампоан да питам, трябва ми ежедневен за тънка коса. Налага се всеки ден да мия косата си и ми се ще да е максимално пречистен.
Ще се наложи пак да посетиш лекаря си. Не търси тук лечение.
Не мога да повярвам как се раздава лечение на килограм, ей хора, бъдете отговорни към здравето си и здравето на другите . Хоп слагай това за седмица... Нямам думи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия