*РАЗУЗНАВАНЕ/Teşkilat/*, *Госпожа Фaзилет и нейните дъщери*, *Децата на сестрите* - тема 3

  • 76 141
  • 724
# 675
За мен загубиха жилката. Все едно и също. Като завърших епизода си помислих, че всъщност ни показват голяма пропагандна лъжа. Хора, които са в постоянен стрес пред смъртта имат инстинкта да правят секс непрекъснато. Т.е. историята спокойно може да е софтпорно, каквато и в реалността. Но тук са много героични. Не , че ми се гледа порно. Но и историята на битки и засади започна да прилича на повтаряща се видеоигра. Те са хладнокръвни машини за убийство по занятие. По-интересен е втория план с чичото, който трябва да спаси сина на Халюки.
Виж целия пост
# 676
Аз пък се чудя на това: Щом държавата е толкова загрижена за народа си, защо не осигурят пари на "загиналите" за родината семейства? Баръш се налагаше да работи, за да издържа семейството си, та се въвлече в мафията. За Ямур кой дава пари на лелята /Зехра, може би/ . На Хюлки семейството? Само при Хакъ ситуацията остана безпарична.
Виж целия пост
# 677
Като роботи ги представят. Убиват наред без да им мигне окото, как спят не знам.

Хора са все пак. Това, че защитават родината не означава, че не трябва да се влюбват. Да се шегуват, да се разсеят за малко. Не ми се гледа само екшън. Иска ми се някакви нормални неща да правят🤔

Дъщерята пак я оставиха в трета глуха да се оправя с лелята. Хубаво е от време на време пак някой разговор да има или среща за 1мин. От толкова екшън няма време.

Те изобщо пари получават ли като се водят мъртви 😄

Любовта ще спаси света, така че З и С смело да действат😄
Виж целия пост
# 678
Парите са им последната грижа. Такива хора са licenced to kill. Няма обратна интеграция в обществото.
Виж целия пост
# 679
какъв поглед й хвърля Heartbeat

Виж целия пост
# 680
Фрагман 2 с превод.
Струва ми се, че нещо лошо ще се случи на Зехра.Sad
"Какво правиш, Сердар?"Laughing
https://twitter.com/i/status/1484294556027957249

Днес Дениз сподели, че й е излязал херпес на устната. Та в този ред на мисли целувка скоро няма да има Laughing Още дълго ще се гледат само.Smile
Виж целия пост
# 681
От снощи. Благодари на феновете си за подаръците.

И от днес.

Заснежени снимки пускат и двамата, дали снимат заедно навън🤔


Виж целия пост
# 682
РАЗУЗНАВАНЕ/ Тайни служби - 30 еп. (бг.суб)
https://ok.ru/video/3473566468820
[
Виж целия пост
# 683
Тази вечер в епизода👇



Виж целия пост
# 684
Току що започна серията и какво гледам " София 1994".
Истина ли е?
Виж целия пост
# 685
Току що започна серията и какво гледам " София 1994".
Истина ли е?

Аз видях календара и се зачудих защо е на български.
Виж целия пост
# 686
Разбрах, спомените на Халит. Явно е бил в България. Ще стане интересно какво ще намерят Покаял се и Сермет?
Виж целия пост
# 687
Дъщерята на Халит ли е хакерката?
Знаех си за Джерен, сега ще видим нататък.Беше интересен епизод. Т.е толкова много време на нашата двойка като в този не са отделили сборно във всички епизоди досега. Признаха си, сега е време за вътрешна борба.
Виж целия пост
# 688
Мисля, че дъщерята е Пънар. 94 е родена. Хакерката малко възрастна.
Нашите бяха страхотни във всяка сцена 🥰 направо го преживях с тях.
От Джерен няма спасение.
Днес също снимат. Голям сняг. Ще ги затрупа.
Виж целия пост
# 689
И на двамата началници децата им хакери? Grinning

Джерен е отскочила явно, реагирала е бързо след тел. разговор...



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия