Зрелостници 2018-та!!!

  • 116 383
  • 1 093
# 180
Момичета, при мен има рестрикции и сайтовете на МОН  за заключени. Ако някоя добра душа има възможност, нека пусне линк към немската матура  в облак (dox). 
Предварително благодаря.
Добри души има, ама изпитни материали на сайта на МОН - йок!
На този сайт обаче има Wink http://www.zamatura.eu/matura/%D0%BC%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80%D0% … -12-%D0%BA%D0%BB/

ПП: Да, да, ама не! (По Петко Бучаров) Стои си "Тестове ще бъдат качени след приключване на всички ДЗИ." Възможно ли е да не са обявили край на изпитния ден!?!?
Виж целия пост
# 181
На кой му пука, че ние акаме тестовете с ключовете?
Изпитният ден трябва да е приключил.

Нещо имсе бъгна сайта. Обикновенно така става, като качват информация.
Виж целия пост
# 182
Цъ, още не.
Виж целия пост
# 183
На кой му пука, че ние акаме тестовете с ключовете?
Изпитният ден трябва да е приключил.

Нещо имсе бъгна сайта. Обикновенно така става, като качват информация.

Много Ако!
Знам, знам, техническа грешка е, но те си го заслужават и това.
...

Ох, не мога да спра да се смея с едни примери, като от 7-мия въпрос по БЕЛ с аналогични случаи на нечленуване. Ще ги споделя:

Цитат
Платих 20 лева на Гошо да ми измие кола.

Цитат
Б.Б) Убедително написаната програма за растеж на красивия и уморен Министър-председател впечатли народ(китайския).
Грешката е отгоре!


Виж целия пост
# 184
JoyJoyJoy
Виж целия пост
# 185
На кой му пука, че ние акаме тестовете с ключовете?
Изпитният ден трябва да е приключил.

Нещо имсе бъгна сайта. Обикновенно така става, като качват информация.

Много Ако!
Знам, знам, техническа грешка е, но те си го заслужават и това.
...

Ох, не мога да спра да се смея с едни примери, като от 7-мия въпрос по БЕЛ с аналогични случаи на нечленуване. Ще ги споделя:

Цитат
Платих 20 лева на Гошо да ми измие кола.

Цитат
Б.Б) Убедително написаната програма за растеж на красивия и уморен Министър-председател впечатли народ(китайския).
Грешката е отгоре!



Опа! Каква я свърших?!?
Виж целия пост
# 186
ЛюлекА ми замириса...
/И моля, моля, тъй гу й казъл афтуръ./
Виж целия пост
# 187
На кой му пука, че ние акаме тестовете с ключовете?
....
...Опа! Каква я свърших?!?
А, то само тука за пред нас я свърши ти (е, наши хора сме си, ще си простим Wink) ... Те голямата работа я свършиха от министерството!
Виж целия пост
# 188
На кой му пука, че ние акаме тестовете с ключовете?
....
...Опа! Каква я свърших?!?
А, то само тука за пред нас я свърши ти (е, наши хора сме си, ще си простим Wink) ... Те голямата работа я свършиха от министерството!

И я позамазаха с 1 т....
Виж целия пост
# 189
Цитат
И я позамазаха с 1 т....

Е, ама па още си мирише и то убаво!
Виж целия пост
# 190
На кой му пука, че ние акаме тестовете с ключовете?
....
...Опа! Каква я свърших?!?
А, то само тука за пред нас я свърши ти (е, наши хора сме си, ще си простим Wink) ... Те голямата работа я свършиха от министерството!

И я позамазаха с 1 т....
Аз с експертите от МОН не мога да се меря.
Виж целия пост
# 191
Аа, в нашия случай със 7 грешки на тоя модул хич не се оплакваме от замазването Simple Smile
Виж целия пост
# 192
Цитат
И я позамазаха с 1 т....

Е, ама па още си мирише и то убаво!
Ама дълго я замазваха, да се размирише по-... Два дена спориха, колко точно е вярна грешката и после "Добре де, добре!"
По аналог с предишните примери "Б) Убедително написаният (и защитен) тест за ДЗИ по БЕЛ на красивия и умен експерт впечатли народ (просто някой, не и българският)"
Виж целия пост
# 193
Под редакцията на Б.Б.
Виж целия пост
# 194
https://www.mon.bg/bg/1
Вие сте.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия