КГБ = Клуб на Готините Баби - 189.

  • 66 583
  • 736
# 60
Привет по вечерна доба, красавици Hug
Я да ви нагледам коя какви ги е вършила днес. Я една по една в редичка да се изповядате Wink
Коя ще поведе хорото?

Днес празнуват Емилиите, Емиловците и производните им Simple Smile

ТАНУ, ДА ТИ Е ЗДРАВО И ВЕСЕЛО ВНУЧЕТО, ДА ИМА ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО! ПОЗДРАВЛЕНИЯ!

Ако имаме още именици, нека да са честити и да почерпят! beer

Обикновено посрещаме на нож мъжка инвазия в нашата тема, но все пак, на поздрав възпитанието изисква да се отговори Simple Smile
Та BGdedi, (запазена марка), добре си ни сложил правилата на баба, но ний не сме от тези досадните, демодирани баби, които предозират глезенето, тъпчат и навличат внучетата, гледат индийски сериали, и съвсем не претендираме, че знаем всичко-напротив, все още продължаваме да се учим. Имаме хъс и желание да обикаляме света, веселим се по младежки когато се съберем на срещи, с космодиск и наколенки буйни танци бичиме, а после пак по магазини и внучета ще тичаме. Ех, понякога все още броим звездите, но ядосат ли ни, яхваме метлите Mr. Green.



Отлитам,  afwitch. На всички хубава вечер!

Виж целия пост
# 61
Честито на Емо и неговата баба ,има с какво да се похвали  и тя.
Аз от всичко по малко правих и  утре е ден, да има работа  и за утре.
Виж целия пост
# 62
Ама вие сте много лоши. Един дядо за цвят да си имаме. И той се гордее с внучетата си, и той ги обича и иска да сподели с някой радостите и трепетите. И той сигурно иска да сподели разни неволи в живота си.
А ви е го напъдихте. Не сте прави.
 
Виж целия пост
# 63
Честито на Емо и неговата баба ,има с какво да се похвали  и тя.
Аз от всичко по малко правих и  утре е ден, да има работа  и за утре.
Ти пък не се наработи . Аз днес бях запланувала да насадя лютия пипер, ама котка ми мина пътя. Толкова ме боли кръста, че чак се учудих как даже и полях градината. И утре е ден, нъл тъй !
Виж целия пост
# 64
Честито на всички рожденници, абитуриенти и именници!
Живи и здрави да са те и семействата им!

Виж целия пост
# 65
Да почерпя и аз. Дойде ми деня, Simple Smile Simple Smile
Днес съм се била родила преди 51 години. Simple Smile
Почерпете се виртуално , пък някой божи ден и реално. Simple Smile
 
      
Виж целия пост
# 66
Честито, Жабке!
Жива и здрава да си ни стопанката на дома,да бъде каквото желаеш и  мечтаеш!
Да  са ги живи и здрави близките и те радват с обич!

Виж целия пост
# 67
Честит рожден ден мила Жабке!
Здрава и спокойна,щастлива и обичана!
Весело изкарване на празникът ти!❤🌼🍀🌸🌺🌹🏵🍷🎂

За тебе с обич!



Благодаря ви момичета за поздравите към моя рожденик!
И той ви благодари.

Кари,как си мило момиче?

Лека и спокойна нощ за всички ни!

Бопянчице-заспивай вече😘😘
Утре работа ни чака 😁😎
Виж целия пост
# 68

Бъди честита мила Жабке! Много години в сговор да живеете с ТМ и челядта и много непознати земи да пребродите! Благодаря за чудесната почерпка!
  Ползотворен ден на всички!
Виж целия пост
# 69

                 

 Добро утро, милимоичи! Имаме си кафе, черпя ви с чай.

 ЖАБКЕ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!

         
Виж целия пост
# 70
ЖАБОРАНКЕ, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК! ОЩЕ МНОГО ГОДИНИ ДА ЖИВЕЕШ, ДА КРАСИВЕЕШ, ДА ТОПЛИШ НА КРАСКО ДУШАТА, ДУШАТА, ОЩЕ КРЕВАТА! НАЗДРАВЕ!

За мен сипи ако може чаша Сангрия Wink

На всички хубав ден с песни и усмивки, а аз политам към Алма Матер afwitch

Виж целия пост
# 71
Добър ден мили дружки!

Празниците продължават в нашата къща!

Жабче ,честит рожден ден !
Бъди здрава ,щастлива , обичана  и радвана от всички около теб !


Гледам повторението на Черешката на тортата,но така ми се приспааааа....
Сигурно ще направя една дрямка. Рядко ми се случва ,но снощи купонясвахме  до малките часове.
Приятен следобед !
Виж целия пост
# 72
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ЖАБКЕ! ЗДРАВА, ЩАСТЛИВА И ВСЕ ТАКА ПОЗИТИВНА ДА СИ!
Загледах се в един филм по БНТ.
Виж целия пост
# 73
Жабуранкатааааа!
Честит  рожден ден !
Желая ти всичко, за което си помислиш.
Преди всичко обаче здраве.
Виж целия пост
# 74
Луси, честит рожден ден на дъщеря ти!


Гъбче, честит рожден ден на сестра ти!

Честит рожден ден на ТМ!


Честит рожден ден на Тео!


Честит рожден ден на Жабка!


Фло, Борянка, благодаря за поздравите към Емко, но той се казва Емануел и празнува имен ден на връх Коледа.

Лека и спокойна нощ на всички!


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия