Откраднат живот 51 Критична точка: Финалът - Сватба и... брадва /28.05-03.06/

  • 60 806
  • 1 483
# 1 065
Зайо, по повод поста ти се замислих защо беше оная сцена с обаждането от Банков, при положение, че остана във въздуха.....
мониторинг 😁
Виж целия пост
# 1 066
Излязох сутринта на работа, връщам се и какво да видя, пак сте се захапали, спокойно дами, укротете топката, все пак имаме цяло лято пред нас и още от сега да почнем да се дракаме, ще е тегаво
Виж целия пост
# 1 067
Зайо, по повод поста ти се замислих защо беше оная сцена с обаждането от Банков, при положение, че остана във въздуха.....
Абсолютно, аз си го задавам този въпрос отдавна. Не ни дадоха нищо какво е станало. Трябваше да гадаем, че след като тя отиде при Марио значи е затворила страницата и може би е говорила с него. Но дали е така...
Виж целия пост
# 1 068
Зайо, по повод поста ти се замислих защо беше оная сцена с обаждането от Банков, при положение, че остана във въздуха.....
Според мен пак си беше оставяне на вратичка.. Огнянова така и не вдигна да му каже да не й звъни повече, според мен така си оставиха място за драма, ако се връща на живо да се обясняват и да затварят страници, врати и т.н. 😃
Виж целия пост
# 1 069
Зайо, по повод поста ти се замислих защо беше оная сцена с обаждането от Банков, при положение, че остана във въздуха.....
Това беше доста преди средата на сезона, т.е. снимано може би през февруари, когато още не се знаеше, че ще има друг сезон и дали Ю.В. ще участва в него. Така мисля. Друга логика не виждам, а и знаем, че са царе в движение да променят някои предварително замислени неща. Не че винаги им се получава де Joy
Виж целия пост
# 1 070
Вергов на никой не е длъжен. Същото важи и за Велислав Павлов.
Много сте се филмирали.
Виж целия пост
# 1 071
Момичета, знаете ли защо в сайта на Нова ги няма епизодите на сезона? Аз го следях там, на 20ти еп. съм, нооо сега ги има от 47ми до последния и някакъв брояч, че ми остават още няколко дни и сигурно и тези ще изчезнат.
Виж целия пост
# 1 072
Да, махнаха ги, виж постовете на Мари на 56 страница, тя качва епизодите онлайн Simple Smile

Момичета какво казах миналата седмица, повтаряйте си го като мантра, за да сте дзен и всички чакри да са на мястото си  Joy

Виж целия пост
# 1 073
Направо ме изкушавате да ходя и да търся в профила на Вергов какви са тия 60-70 годишни жени дето му се обясняват в любов, направо едвам го вярвам, ама ще взема да проверя  Joy
Виж целия пост
# 1 074
Друга логика не виждам, а и знаем, че са царе в движение да променят някои предварително замислени неща.
Това пък кога се е случвало? За един и същи сериал ли говорим? Grinning Объркала си се нещо. Тука като хванат една нишкааа и си държат на нея до края без промяна. Grinning
Виж целия пост
# 1 075
ddimitrova01, сигурно, щом казваш Grinning
Виж целия пост
# 1 076
Много сте се филмирали.

А, добър ден!!! JoyJoyJoy

Принцесо, чакам коментар на постовете от " лелките". Не се бъзикам, ще ми е интересно Simple Smile

Перла, какъв е тоя подпис от теб???? Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 1 077
Hикой ли не разбра какво са говорили на срещата? Kога ще започнат снимките за следващия сезон?
Mежду четвърти и пети почти нямаха почивка, но пък реално и между излъчването им имаше само два месеца пауза. Cега би трябвало да са около четири.
Хъмбъл, от коя сцена е гифчето в подписа ти?
Виж целия пост
# 1 078
Hикой ли не разбра какво са говорили на срещата? Kога ще започнат снимките за следващия сезон?
Mежду четвърти и пети почти нямаха почивка, но пък реално и между излъчването им имаше само два месеца пауза. Cега би трябвало да са около четири.
Хъмбъл, от коя сцена е гифчето в подписа ти?
Злати, едно момиче, което качи много снимки във фейса, написа това:
Потвърдиха, че ще има нов 6-ти сезон наесен. 😍 Дария сподели, че чака бебе и ще се съсредоточи над това. "Мазови" изиграха един спонтанен скандал по молба на зрител, хаха. "Фотев" се радваше, че хората са намразили толкова героя му т.е. си е свършил добре работата. Не отговириха нито за Банков, нито за Наталия и Калин дали ще се връщат в сериала. Имаше въпрос дали лесно са се сработили с Наум след като той не е актьор - смееха се, че всички жени го харесват, а мъжете не, защото е прекалено готин Wink И така... разговорът със зрителите премина с много смях и мили думи на обич и от двете страни Heart Прекрасни са всичките!

Иначе новият сезон би трябвало да почне септември - това са си мои интерпретации, обикновено ТВ сезона им почава в средата-края на септември. Но пък не се знае кога ще дават Дяволското гърло/ Макар че то е мини сериал, може да го пускат веднъж седмично само, а в другите дни Откраднат живот....
Виж целия пост
# 1 079

Перла, какъв е тоя подпис от теб???? Stuck Out Tongue Winking Eye

Ъъъъ, не разбрах. Нещо не ти харесва? Worried Щото не е кадър от филма или е друго? Wink
На мен си ми харесва. Докато не реша да го махна. ThinkingSmile
Пък ако знаеш каква борба падна докато го сложа...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия