Шести клас

  • 47 915
  • 748
# 600
За БЕЛ препоръчвам помагалата на Донка Кънева. Надявам се да има и за 7 клас.
Виж целия пост
# 601
Информацията на Или_  е вече нещо по-конкретно .Нещо, което може да се обсъжда и върху което може да се разсъждава. Нещо, което показва, че е по-добре да знаеш какво наистина ще бъде предложено като промяна, за да можеш да го коментираш и да се съгласиш с него или да му се противопоставиш.
Виж целия пост
# 602
За БЕЛ препоръчвам помагалата на Донка Кънева. Надявам се да има и за 7 клас.
Peace
Мисля че вече е излезнало помагалото по литература.
Виж целия пост
# 603
Към мамите от София - какви са наблюденията ви от школата на Регалия, по-специално математика? За БЕЛ ще сме в друга школа. От Стара Загора сме.
Петенка, аз записах дъщеря ми в Регалия. Критериите, по които избрах школата - висока успеваемост на НВО, степента на трудност и резултатите от пробните изпити се доближават максимално до реалните и не на последно място - локацията. На 23.06. е входното ниво. Друга информация, засега, нямам:).
Виж целия пост
# 604
За БЕЛ препоръчвам помагалата на Донка Кънева. Надявам се да има и за 7 клас.
Peace
Мисля че вече е излезнало помагалото по литература.
Възможно е. Не съм се интересувала все още. Тъй като се записахме на курс по БЕЛ за 7 клас  и ще имаме 4 срещи през юни ( само граматика), госпожата настоява да се упражнят през лятото с тестовете за правописни правила на Светлозар Георгиев. Преразкази са категорично забранени. В момента избира измежду всички издания на пазара. Ще се доверя  на избора и и ще пиша по-нататък.
Виж целия пост
# 605
А цитираното помагало за правописни правила на кое издателство е?
Виж целия пост
# 606
Избирам произволна онлайн книжарница. Надявам се, да не съм в разрез с правилата!
https://ciela.com/badi-gramoten-pravila-uprazhneniya-i-testove-p … lgarski-ezik.html
Госпожата направи групова поръчка от издателството и помагалото заплатихме на стойност 10 лв.
Виж целия пост
# 607
За БЕЛ препоръчвам помагалата на Донка Кънева. Надявам се да има и за 7 клас.
Децата ми посещават истинският автор на тези помагала - Мария Банова. А това са оригиналите, които тя сама издава, и по които ни преподава.
https://www.book.store.bg/p39154/testovi-zadachi-i-pravopisni-pr … maria-banova.html
https://www.book.store.bg/p39155/testovi-zadachi-i-pravopisni-pr … maria-banova.html
http://banmar.net/work/category/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D … 0%BB%D0%B0%D1%81/
Виж целия пост
# 608
За БЕЛ препоръчвам помагалата на Донка Кънева. Надявам се да има и за 7 клас.
Децата ми посещават истинският автор на тези помагала - Мария Банова. А това са оригиналите, които тя сама издава, и по които ни преподава.
https://www.book.store.bg/p39154/testovi-zadachi-i-pravopisni-pr … maria-banova.html
https://www.book.store.bg/p39155/testovi-zadachi-i-pravopisni-pr … maria-banova.html
http://banmar.net/work/category/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D … 0%BB%D0%B0%D1%81/
В смисъл? Едната е откраднала труда на другата? Така или иначе, за мен няма значение. Помагалата са много добри!
Виж целия пост
# 609
Дали е увеличен броя на часовете за догодина по БЕЛ, като им е увеличена учебната година?
Виж целия пост
# 610
Десет часа повече за задължителна подготовка, но увеличението идва от удължаването на учебната година. Иначе са пет часа седмично, както би трябвало да са били и досега.

Виж целия пост
# 611
Министър Дидева, благодаря! Както винаги на ниво! Simple Smile
Виж целия пост
# 612

В смисъл? Едната е откраднала труда на другата? Така или иначе, за мен няма значение. Помагалата са много добри!
Не искам да започвам спор, но някак не е честно, още повече, че се споменава неправилното име като автор. Иначе и на моите деца в училище им изискват помагалата на издателство "Калоянов" , а не оригинала.
Виж целия пост
# 613
Виждам, че математиката е увеличена с 8 часа. Какъв е новият материал, който са им добавили?
Виж целия пост
# 614

В смисъл? Едната е откраднала труда на другата? Така или иначе, за мен няма значение. Помагалата са много добри!
Не искам да започвам спор, но някак не е честно, още повече, че се споменава неправилното име като автор. Иначе и на моите деца в училище им изискват помагалата на издателство "Калоянов" , а не оригинала.
Ами те така се продават по книжарниците,за което ние потребителите на тези помагала нямаме вина.
А помагалата по БЕЛ на Калоянов бяха първите по новата програма,появили се на пазара още,когато децата бяха в пети клас.
Другите помагала на Мария Банова признавам не са ми познати,а аз доста съм се ровила в различни книжарници за помощна литература.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия