Край на предизвикателството ремонт на банята – TESY ти спестява нерви, време и пари

  • 21 382
  • 205
# 30
За избор на бойлер ми е важно да е безопасен и бързо да затопля водата.
Виж целия пост
# 31
Икономичен, бързонагряващ и безопасен.
Виж целия пост
# 32
Безопасен, икономичен, да топли бързо и да е с достатъчен обем. Гаранционен и следгаранционен сервиз също.
Виж целия пост
# 33
При избора на бойлер  се съобразяваме както с икономическите, така и с функционалните параметри на уреда, неговата надеждност, икономичност и дълготрайност. Също да е с лесен и качествен монтаж в зависимост от архитектурните особености на помещението и нуждите от топла вода. People Bath Nature Sweat Drops
Виж целия пост
# 34
Най-важно за мен при изборна бойлер е безопасността, времето, за което се загрява водата и икономичността.
Виж целия пост
# 35
За мен важно е, да бъде икономичен, безопасен, не много голям и ако е възможно на добра цена.
Виж целия пост
# 36
Най важното е неговата енергийна ефективност, безопасност, дълга гаранция и добра цена.
Виж целия пост
# 37
На първо място за мен е важно да е безопасен.След това вече следя да е бързо загряващ,енергоспестяващ
Виж целия пост
# 38
И размера е важен и дизайна, но за мен най-важен критерий е бързото загряване и сигурните защити, както и неговата енергийна ефективност.
Виж целия пост
# 39
За мен най-важното са безопасността, икономичността и сервизното обслужване. Предпочитам да има включен монтаж.
Виж целия пост
# 40
Най-важното е да е безопасен, да загрява бързо, да е икономичен,да ме устройва вместимостта и формата му.
Виж целия пост
# 41
Важно за мен е бойлерът да е с нисък разход на електроенергия, да е финансово изгоден, бързонагряващ, със съответните защити.
Виж целия пост
# 42
На първо място- безопасен. После бързонагряващ, с голяма вместимост и максимално изчистен дизайн.
Виж целия пост
# 43
За мен най-важното е бойлерът да е безопасен.И да не е проточен бойлер.Не искам такъв.
Другото много важно условие е да е голям по обем.Имаме 80 литров,но когато дойде време да го сменям,ще държа да е 100 литров.На мен не ми стига,постоянно се доизплаквам със студена вода.Поне място имам.
Разбира се,важно е и бойлерът да е енергоспестяващ.
Виж целия пост
# 44
Бързонагряващ, икономичен, компактен и безопасен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия