Край на предизвикателството ремонт на банята – TESY ти спестява нерви, време и пари

  • 21 383
  • 205
# 60
Да е енергоспестяващ е най-важно за мен.
Виж целия пост
# 61
Да има добра защита и да топли водата бързо Simple Smile))
Виж целия пост
# 62
Точно в момента съм на етап да избирам бойлер-нашият е малък..Та,важно за мен е да е с голяма вместимост,бързо да топли водата(защото сме с 2 малки деца),да е енергоспестяващ е за предпочитане и естествено на приемлива цена.
Виж целия пост
# 63
Да е надежден и сигурен, икономичен. За нас е важно да е и хоризонтален, за да не заема много място.
Виж целия пост
# 64
Безопасен, бързо нагряващ, икономичен.
Виж целия пост
# 65
Най-важното за мен е да е безопасен и да има сервизно обслужване.
Виж целия пост
# 66
Качество, гаранция, гаранционен и извънгаранционен сервиз.
Виж целия пост
# 67
Да е безопасен и мощен.
Виж целия пост
# 68
Това, за което следим при избора на бойлер е да бъде безопасен, енергоспестяващ, бързозагряващ.
Виж целия пост
# 69
Споделете какво е най-важно за Вас при избора на бойлер!
За мен най-важно е да си го ползваме дълго време без проблеми, да е сигурен и да стопля бързо. Да е на разумна цена. И, разбира се, да пести ел. енергия! А ако има антикалк система, това е голямо предимство!
Виж целия пост
# 70
За семейството  ни е важно:бойлерът  да е безопасен, икономичен и бързозагряващ водата.
Виж целия пост
# 71
За мен е важна безопасността, вместимостта и да е бързозагряващ.
Виж целия пост
# 72
Безопасен, бързозагряващ, икономичен.Hands Plus1
Виж целия пост
# 73
Икономичен, безопасен и бързонагряващ.
Ползваме ваш бойлер вече 5г без да е изключван. Перфектен е за мен. Не заема и много място!
Виж целия пост
# 74
Безопасен, икономичен , бързонагряващ, с функция срещу котлен камък.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия