Къдрокоси красавици - 2

  • 71 570
  • 736
# 315
Spring, добре дошла! Hug
Радвам се, че и ти къдрокоска. И моята коса е дълга до средата на гърба и повече понякога и се къдри още от корена. Simple Smile Гледам и шампоана да е подхранващ или поне да не пресушава и разресвам винаги с балсам без отмиване, който нанасям върху всеки сектор поотделно и даже понякога върху гребена. Така при самото разресване достига малко и до корена и се улеснява ресането. Simple Smile
Виж целия пост
# 316
Таааа взех и аз "храната бананова" на Гарниер фруктис,споделете как я ползвате,доволни ли сте и помага ли за фриззззза
Виж целия пост
# 317
Аз използвам с макадамия, доволна съм.
Виж целия пост
# 318
Мен ме почна и  редовния летен косопад, ако знаете изпитано средство казвайте.Отделно се чудя тази храна за коса дали да си взема, оформя ли къдриците?
Виж целия пост
# 319
Мен ме почна и  редовния летен косопад, ако знаете изпитано средство казвайте.Отделно се чудя тази храна за коса дали да си взема, оформя ли къдриците?

И аз с тази идея я взех ще я пробвам довечера и ще пиша
Виж целия пост
# 320
Моите ги оформя, да. Използвам я от около 2 седмици и съм наистина доволна. Ползвам я като продукт без отмиване. Определено ще я използвам тази храна и за в бъдеще.
Виж целия пост
# 321
Мен ме почна и  редовния летен косопад, ако знаете изпитано средство казвайте.Отделно се чудя тази храна за коса дали да си взема, оформя ли къдриците?

Ако я използваш без отмиване, не слагай много от нея. Съвсем малко.
Виж целия пост
# 322
Моите ги оформя, да. Използвам я от около 2 седмици и съм наистина доволна. Ползвам я като продукт без отмиване. Определено ще я използвам тази храна и за в бъдеще.
Първия ми опит с банановата маска си стана пълен провал,явно съм прекалила защото косата ми стана мазна,сплескана-ужасна!!!Въпроса ми е освен маската,като грижа без отмиване слагате ли нещо друго,което да оформя и фиксира къдриците?И пустия му обем никъв го няма😡😡😡
Виж целия пост
# 323
Не слагам друго, може би си сложила повече, отколкото е необходимо. Аз вземам колкото лешник, размазвам между дланите и прекарвам пръсти през косата, мачкам, оформям. Оставям да изсъхне и готово.
Виж целия пост
# 324
Аз последно си купих ей това на Биофарма
......
Но, ако се сложи малко повече от фиксатора и става "дърво" косата. Поне като сложа от маската се пооправя, но все ме е страх, че ще прекаля с количеството.

Откъде го купи? Намирам го само в една онлайн аптека, а искам да пробвам.
Виж целия пост
# 325

Някъде продават ли ги?Единия от продуктите е препоръчан в новия Космополитан
Виж целия пост
# 326
Аз последно си купих ей това на Биофарма
......
Но, ако се сложи малко повече от фиксатора и става "дърво" косата. Поне като сложа от маската се пооправя, но все ме е страх, че ще прекаля с количеството.

Откъде го купи? Намирам го само в една онлайн аптека, а искам да пробвам.

От един квартален козметичен магазин. И при продължително използване бих казала, че е хубаво, ако се сложи малко количество. Обаче сега, лятото, от честото връзване  и може би от слънцето, косата ми е ужасна - къдриците са раздърпани и неоформени, а с пусната коса умирам от жега.
Виж целия пост
# 327
Къде сте, къдрокоси красавици? Две седмици никой нищо....
Виж целия пост
# 328
Аз бях на море,за другите не знам JoyУчудващо косата не ми се изсуши толкова от слънцето и морската вода !
Виж целия пост
# 329
И аз вече тотално руса,последствията са фризззззз,не мога да се оттърва,за мен кокосовото масло няма никакъв ефект,дайте идея за продукт,който има ефект срещу фриза.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия