Да си кажа и аз -много хубав е Сам, пораснал!
Жакито, милото -дано бързо се оправи.
Дъщеря ми като я кара беше 10 дни с Т, а ММ -15 дни. Дано при нея бързо премине.
Станах в единствения си почивен ден в 7, но наспана 😊.
Смятам да направя няколко палачинки. И аз като Джена трябва да правя по малко, че често не се изяждат всичките и после се подмятат насам -натам.
Али, и аз наскоро си поръчах сандали от ФД -добре, че Джена ми каза, че са с опция проба, щот аз не съм прочела всичко 😊. Бях поръчала 2 чифта, еднакъв номер, но различни марки и двата не ми станаха, едните големи, другите малки 😊. Едните Тимбърлендки много ми допаднаха, но пък не ги откривам, за да ги поръчам от друго място. Да си имам важните проблеми, но пък тук мога да ги споделя 😊😂. Щерката си хареса един чаршаф с бухали, ще го поръчам с една жЛъта риза за мен 😎. Тъй де, едно за мен, едно за теб 😊.
Онзи, честито ти медалистка!
Имам си двама рожденника този месец вълненията на малчо са от поне 20 дни, само за това говори 😊.

Моят най-сетне ми застана, както трябва. Имало едни меки подложки, мушнати в чашките - махнах ги и вече съм доволна!