Звездни компромати - 365 част

  • 90 638
  • 753
# 75

Коя е изключително грозноватата и леля?
Тя на кой е племенница? Аз си мислех, че щом е на Даяна, то Даяна ѝ е леля.
Явно им е семейна черта кривогледството, Даяна за това сигурно все гледа изотдолу или настрани
Виж целия пост
# 76
Ама какво искате от жената (Радева), тя даже много скромна е станала и тиха, сравнение с преди.

Виж целия пост
# 77
Синди и мъжа и и те с 20 годишнина:

https://instagram.com/p/BjXbsLaFkDT/

Ума Търман без грим май:

https://instagram.com/p/BjL2QrkFb2J/

Катрин Зита:


https://instagram.com/p/BjcqC-cgFb4/

Лив Тейлър:

https://instagram.com/p/Bi7ocbznzQN/

Рита Уилсън:


https://instagram.com/p/BjOLq8XD_cA/

Мадона:

https://instagram.com/p/BjfZukeBZHN/

Хайди Клум:

https://instagram.com/p/Bjc2OdKAT9N/

Ел Макферсън:

https://instagram.com/p/BjcHxI6hYa7/

Клаудия Шифър:

https://instagram.com/p/BjarfXFgOpJ/

Виж целия пост
# 78

Коя е изключително грозноватата и леля?
Тя на кой е племенница? Аз си мислех, че щом е на Даяна, то Даяна ѝ е леля.
Явно им е семейна черта кривогледството, Даяна за това сигурно все гледа изотдолу или настрани
Ами де да знам, че Даяна е "изключително грозновата"-та леля! Егати, изключително грозновата! Досега никъде не е тиражирана така и се обърках, да не би Камила да и е леля. Че се и изненадах.
Виж целия пост
# 79
Хубавица е племенницата, на това видео от инста е като кукла! ❤

Jelly Bean, стига се изненадва, вземи почерпи по една джелибина, като те видя и огладнявам. Hushed
Виж целия пост
# 80
Олелее, народа изтреще (визирам Радева и Джеферович)!

Е много ясно, че в училище децата знаят за Криско и Слави Трифонов. Ама малките деца, откъде аджеба ще научат за тях, ако не от мама и тати. Всеки си решава как да си ограмотява челядта, включително и аз. Та плявата ще я пропусна до едно време.

Виж целия пост
# 81
Славин изпява високи тонове, а Радева демонстрира вътречерепна семплост  Mr. Green
Виж целия пост
# 82
Джаферович винаги ми е приличал на гей.
Виж целия пост
# 83
Предлагам на Магърдич Халваджиян, в следващия сезон на Капките да вземе Деса Радева за участник, ей тогава ще видите вие как се пей!
Виж целия пост
# 84
Кой е клуба с розите? Много яко изглежда.
Виж целия пост
# 85
Митко Андонов стилист на жените си . Това ще стане златен хит. Joy
Виж целия пост
# 86
Съфорумката, дето нарече Даяна "изключително грозновата", ти да не си на Роузи баба й?
Виж целия пост
# 87
Славин има уникален глас, уникален! На пръсти се броят хората, които могат така да пеят- толкова мощно и да вземат такива височини! Той и Звезди останаха в България,  както посочи Маги в Капките.
Спирам дотук с мнението си, но не се стърпях след поредния коментар от Радева.
Виж целия пост
# 88
Даяна не е ходила при д-р Симетрия, но чак пък изключително грозновата? Наистина нямаше супер правилни черти, но тогава не беше ерата на клонингите. Аз лично я намирам за много чаровна жена. И на нея “свенливия поглед” и се получаваше.
Виж целия пост
# 89
https://www.instagram.com/p/BjcmxlLFe0P/?taken-by=nikyoto__   На мен пък Никол Андонова ми е много симпатична, на живо още повече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия