Лидл 116 - Юнска тема, все още без рецепти :)

  • 114 827
  • 1 065
# 165
Бебешките тениски са уголемени. Мъжа ми купи 86-92 за малкото, ама се оказа че ще станат на голямото, което носи 104.
Виж целия пост
# 166
Ммммм,ще има Адана кебап,това е уникална вкусотия Simple Smile
Виж целия пост
# 167
Примадоната сега е на 10лв/л ...
Виж целия пост
# 168
Ммммм,ще има Адана кебап,това е уникална вкусотия Simple Smile
вярно?
Виж целия пост
# 169
В монтана имаше рокли, от всички разцветки и размери
Виж целия пост
# 170

Този е разкошен, ако не са го развалили.
Виж целия пост
# 171
Момичета, спешно ми трябва мнение за смесителите за кухня и баня. Майсторите идват в понеделник. Да ги купувам ли?
Да, само добри отзиви има за тях.
Виж целия пост
# 172
Ммммм,ще има Адана кебап,това е уникална вкусотия Simple Smile

Мирише ли на овца? Турските ястия винаги ми миришат на овца, опитвала съм и в турски ресторант в Пловдив и в Одрин и все едно и също.
Виж целия пост
# 173
Не съм хапвала от Лидл,а в ресторант.
ИЗОБЩО не миришат на агнешко,има някакъв много тайнствен аромат,леко пикантни са,много ми харесаха!Все пак са агнешко+телешко Simple Smile
Виж целия пост
# 174
Факличките от другия петък са вкусни. Опитвала съм на гости като съм била. Бяха приготвени на скара.

Мен ме интересува сладоледа с шам фъстък - някоя/й купувал ли е и как е на вкус?

Околоочният крем в момента ли е намален?
Виж целия пост
# 175
Скоро  пускали ли са машина за ход дог?
Искам да си взема.
Виж целия пост
# 176
Аз пак да питам за някоя добра душа от Русе с гаранционен такъв уред
 https://src.discounto.de/pics/Angebote/2018-02/2389859/3617943_S … MS-600-C3_xxl.jpg
Виж целия пост
# 177
Аз пак да питам за някоя добра душа от Русе с гаранционен такъв уред
 https://src.discounto.de/pics/Angebote/2018-02/2389859/3617943_S … MS-600-C3_xxl.jpg
?!
Виж целия пост
# 178
Ще има златен морски костур от понеделник.Някой знае ли как се приготвя и дали има много кости или е само с една-гръбначна?
Виж целия пост
# 179
Може ли линк към каталога за тази седмица ? Пак са ни пропуснали! Чаках, чаках и ... така и няма. Мерси много Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия