СЕДМИ клас – 7 – Резултати, статистики и желания редим (04.06.2018–10.06.2018)

  • 185 793
  • 2 022
# 120
Добре дошла на Зорница Hug
Обаче, Вихрогонче, това за трите момиченца не трябваше да го пишеш. Люта завист ме обзе Rage Как го правят някои хора, как?!?!
Виж целия пост
# 121
Добре дошла на Зорница Hug
Обаче, Вихрогонче, това за трите момиченца не трябваше да го пишеш. Люта завист ме обзе Rage Как го правят някои хора, как?!?!

Ами женят се за художници, Белинда! Joy
Виж целия пост
# 122
Добре дошла на Зорница Hug
Обаче, Вихрогонче, това за трите момиченца не трябваше да го пишеш. Люта завист ме обзе Rage Как го правят някои хора, как?!?!

Ами женят се за художници, Белинда! Joy

Пълна заблуда! С тия художници само 1 от 3 докарах момиче. Joy
Виж целия пост
# 123
Малко извън темата- възхищавам се на жените, които се решават да имат три и повече деца! Цяло геройство е да отгледаш повече деца.
Виж целия пост
# 124
Класният на дъщеря ми, който е и преподавател по математика им е казал да очакват резултати утре вечер. Аз все пак се надявам на резултати днес, тъй като с наближаване на 06.06. май напрежението се покачва...
Виж целия пост
# 125
Класният на дъщеря ми, който е и преподавател по математика им е казал да очакват резултати утре вечер. Аз все пак се надявам на резултати днес, тъй като с наближаване на 06.06. май напрежението се покачва...


Казал им е за да не претоварят системата, сигурно.  Joy Аз искам днес да ги дочакам, че ми се изчака чакалото.
Виж целия пост
# 126
Дано да е днес.
Виж целия пост
# 127
Записвам се и аз момичета, вися на балкона от дни. Да пожелая успех на всички деца! На мен като за втори път ми е по сокойно, а и щерката не си дава зор за училище с висок бал.До четвъртото  съвсем ще претръпна сигурно.
Хубав ден на всички, дано свърши чакането днес.
Виж целия пост
# 128
Моят е с две първи желания пък и вчера ме пита не можело ли и двете да завърши . 😂 Труден ще му е избора , но и аз ще го оставя сам да реши, макар да си имам силното предпочитание . 😉
+ 1 Fearful
Виж целия пост
# 129
Добре дошла на Зорница Hug
Обаче, Вихрогонче, това за трите момиченца не трябваше да го пишеш. Люта завист ме обзе Rage Как го правят някои хора, как?!?!
Чакай, бе. А кой ще вземе нашите момичета, м ?
Виж целия пост
# 130
Електронно ли ще подавате заявление?
Не изглежда сложно, но предпочитам на хартиен носител, че я Интернета ще ми прекъсне, я системата за прием.С големия си син отидох подготвена - напечатано и ръкописно попълнена заявление ( да си изберат),  джоб с копие на останалите документи и джоб с оригиналите,  заповедта за прием в училища- гнезда тогава( сега няма,  но добре че я взех, защото се опитаха да ме пратят в друго училище да подавам). Рано отидох тогава и имаше ужасно много хора, очаквах да чакам цял ден. Щом започнаха да ни приемат се оказа, че повечето тепърва ще попълват заявления, други нямаха медицинско- едните отиваха да вадят, други си преправяха желанията на децата! 
И така опашката намаля, подадох втора!  Simple Smile

Виж целия пост
# 131
Ако ги подадете на хартиен носител, след това от администрацията на училището ще го въвеждат онлайн
Виж целия пост
# 132
Малко извън темата- възхищавам се на жените, които се решават да имат три и повече деца! Цяло геройство е да отгледаш повече деца.


Мерси, мерси! Ама след второто претръпваш. Трето вече се гледа като бод тропоска - отгоре, отгоре. Joy
Виж целия пост
# 133
Абе така разправят, ама мен второто ми взе силите като за още три.😂 Пък и самата бременност, раждане....Два пъти ми стигат.
Ама няма да спамя вече темата.
Виж целия пост
# 134
Записвам се и аз момичета, вися на балкона от дни. Да пожелая успех на всички деца! На мен като за втори път ми е по сокойно, а и щерката не си дава зор за училище с висок бал....
Хубав ден на всички, дано свърши чакането днес.

И ние така. И тя спокойна, и аз спокойна. Както личната каза, необразовани няма да останат. С кака и се бях панирала сериозно. Сега знам, че няма смисъл да травмиранм детето и себе си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия